26 Eylül 2018 Çarşamba

Molten World Para Volley İşbirliği

İkili Arasındaki Anlaşma 4 Yıllık

12 Haziran 2017 Pazartesi 11:33
Molten World Para Volley İşbirliği

World ParaVolley Kurulu, 20 Aralık 2020 nin sonuna kadar yapılacak olan World ParaVolley etkinlikleri için Molten Corporation tarafından üretilen Molten volleyballs'ın resmi oyun topu olmak üzere bir sözleşme imzalandığını duyurdu.

Sözleşme, World ParaVolley için bir dönüm noktası niteliği taşıyor. Çünkü federasyon ilk kez olarak bir top üreticisi ile böyle bir anlaşma imzaladı.

Barry Couzner (World ParaVolley Başkanı) : "Molten ile yapılan anlaşma önümüzdeki 4 yıl boyunca World ParaVolley için önemli ve olumlu bir ilişki oluşturacak, tüm sporculara ve federasyona fayda sağlayacaktır. Molten, dünya çapında kaliteli ürünler ürettiğinden belirli bir üne  ve dünyanın her yerinde lojistik ağlarına sahip. Molten'i partner olarak görmek çok ayrıcalıklı. "

Maç topu Molten V5M5000 Flistatec volleyball ve bu top, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları da dahil olmak üzere tüm resmi Dünya ParaVolley yarışmalarında ve etkinliklerinde kullanılacak. Molten’in ürettiği top, Para Plaj Voleybolu için de kullanılabilecek.

Molten, etkin organizatörlere ücretsiz Flistatec volleyball toplarını ve sunum amacıyla ücretsiz altın topları da tedarik edecek. Buna ek olarak, Molten hakem düdüklerini, World ParaVolley'in nitelikli uluslararası hakemlerine ve adaylarına verilecek.

Ayrıca, geliştirme faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla Molten, eğitim ve öğretim kursları için yıllık olarak top temin edecek.

Yarışmaların, etkinliklerin ve geliştirme faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından toplar, gelecekteki kullanımlar için - bu etkinliğin organizatörü olan LOC'da kalacak.

Anahtar Kelimeler: World Para Volley

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV