22 Ağustos 2019 Perşembe

Together is Better Olumlu Sonuç Verdi

İtalya’da Oturarak Voleybol Popülerleşiyor

12 Ağustos 2018 Pazar 06:12
Together is Better Olumlu Sonuç Verdi
 FIPAV Lazio, Ekim 2017'de "Together is Better" projesini başlattığında, oturarak voleybol oynamak gerçek bir kumardı. Tüm Bölgesel Komitenin inanmak istediği umut, son yıllarda giderek artan bir şekilde konsolide edilen bir misyona odaklanıyordu: engelleri yıkıp insanları birleştiren sosyal, sportif spor.

9 ay sonra, İtalya, Bayanlar Dünya Kupası'nda 4. sırada yer aldı. Bu sonucu, Lazio Fonte Roma Eur'daki ilk erkek antremanı takip etti.

 Together is Better projesi, FIPAV Lazio tarafından başlatılmış ve bölgesel ve ulusal alandaki bu sporu  teşvik etmek amacıyla doğmuş ve Vodafone Italia’nın katkıları ile geliştirilmişti. Bu nedenle, önümüzdeki yıllarda giderek artan bir rol oynayak bir hareketin potansiyeline en başından beri inanmanın gururu ile geliştirilmişti.

Yere oturmak, oturarak voleybolda bir "zorunluluk" olduğu için, aynı zamanda sporun kapsayıcı bir mesajı iletebildiğini doğrulamak için olağanüstü bir fırsat oluşturmuştu: biçim ve çeşitlilikteki eşitlik, büyüme için bir fırsattı.

Anahtar Kelimeler: İtalya

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV