17 Ekim 2017 Salı

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Başlıyor

29 Eylül – 01 Ekim 2017 tarihleri arasında Nilüfer Belediyesi ev sahipliğinde organize edilecek 2017 Balkan Voleybol Şampiyonası’nın teknik toplantısı 28 Ekim 2017 Perşembe günü, Gülerpark Hotel’de gerçekleştirildi.

29 Eylül 2017 Cuma 08:02
2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Başlıyor
 29 Eylül 2017 Cuma günü Balkan Mahallesi’nde kurulan yeni plaj voleybolu sahalarında oynanacak ana tablo karşılaşmalarıyla başlayacak olan turnuvanın teknik toplantısına, Turnuva Teknik Süpervizörü Athanasios Rerras, Hakem Delegesi Gültekin Tekinalp, Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) üyesi Sevda Güler, turnuvanın teknik ekibi ve sporcular katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Turnuva Teknik Süpervizörü Athanasios Rerras, “Bursa’da olmaktan dolayı çok memnunum. Bu turnuvayı organize edilmesinde büyük emekleri olan Nilüfer Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu’na teşekkür ediyorum. Turnuvaya katılımın sadece Balkan ülkeleriyle kısıtlı kalmaması, Danimarka ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden sporcuların da aramızda olmasından dolayı çok memnunuz. 14 erkek, 12 bayan takımı bu organizasyonda mücadele edecekler. Tüm takımlara başarılar diliyor, seyir zevki ve mücadele seviyesi yüksek bir turnuva olmasını umuyorum” dedi.

01 Ekim 2017 Pazar günü her iki kategoride oynanacak yarı final, üçüncülük – dördüncülük ve final müsabakalarıyla sona erecek turnuvada, dereceye girecek sporculara toplam 4.000 EURO para ödülü dağıtılacak. Müsabakaları AS TV naklen yayınlanacak.

 

Turnuvada mücadele olacak takımların listesi ve 29 Eylül 2017 Cuma programı aşağıdadır:

Entry List - Men

Entry Entry Team name Player 1 Player 2 Country Seed Seed
pts tech pts pts tech pts
219 227 Dumek/Bercik 1 Jan Dumek 2 Vaclav Bercik CZE CZE 224 235
0 0 Kotsilianos/Kostopoulos Georgios Kotsilianos Vasileios Kostopoulos GRE GRE 48 48
0 0 Niopas/Papadimitriou Dimitrios Niopas Thodoris Papadimitriou GRE GRE 0 0
0 0 Berisha/Mustafa Armend Berisha Faton Mustafa KOS KOS 42 42
16 16 Badiceanu/Virlan Lucian Badiceanu Robert Virlan ROU ROU 46 46
0 0 Moroldo/Mehedinteanu Bogdan Moroldo Mehedinteanu Bogdan ROU ROU 15 15
510 538 Kolaric/Klasnic Lazar Kolaric Djordje Klasnic SRB SRB 674 758
0 0 Burak B./Dundar Y. Burak Balibey Dundar Yildirim TUR TUR 0 0
117 117 Cebeci/Sagir Ali Cebeci Ali Berke Sagir TUR TUR 116 116
2 2 Civgin/Ayirici Mehmet Civgin Ismail Ayirici TUR TUR 0 0
412 452 Giginoglu/Mermer Murat Giginoglu Hasan Huseyin Mermer TUR TUR 450 512
99 99 Nurettin/Ozdemir Ali Osman Nurettin Yusuf Ozdemir TUR TUR 161 161
21 21 Sekerci/Akdogan Selçuk Sekerci Emir Akdogan TUR TUR 20 20
34 34 Ulutas/Yildirim 1 Emirhan Ulutas 2 Hasan Huseyin Yildirim TUR TUR 34 34


Entry List - Women

Entry Entry Team name Player 1 Player 2 Country Seed Seed
pts tech pts pts tech pts
155 155 Mishonova/Dinova Irena Mishonova Asya Dinova BUL BUL 155 155
567 689 Trans/Tyndeskov 1 Line Trans Hansen 2 Maria Elisabeth Tyndeskov DEN DEN 476 556
284 284 Karagkouni/Tsopoulou Panagiota Karagkouni Konstantina Tsopoulou GRE GRE 404 404
98 98 Manavi/Spiliotopoulou Dimitra Manavi Aliki Alexandra Spiliotopoulou GRE GRE 158 158
12 12 Jashari/Ramadani Vildane Jashari Valmira Ramadani KOS KOS 60 60
806 1048 Matei/Vaida Adriana-Maria Matei Beata Vaida ROU ROU 832 1222
398 494 Matic/Milosevic Milena Matic Marija Milosevic SRB SRB 402 554
0 0 Bakar/Ocakci 1 Basak Bakar 2 Müge Ocakci TUR TUR 0 0
0 0 Bektas/Ergüven Rojda Bektas Büsra Ergüven TUR TUR 0 0
2 2 Caglayan/Tonbul 1 Gizem Caglayan 2 Hatice Can Tonbul TUR TUR 0 0
284 304 Nezir/Merve C. 1 Merve Nezir 2 Merve Celebi TUR TUR 284 296
164 164 Vence/Eryildiz Aleyna Vence Bugra Eryildiz TUR TUR 248 248


Confirmed List - Main Draw - Men

Entry Entry Pos. Team name Player 1 Player 2 Country Seed Seed
pts tech pts pts tech pts
412 452 1 Giginoglu/Mermer Murat Giginoglu Hasan Huseyin Mermer TUR TUR 450 512
510 538 2 Kolaric/Klasnic Lazar Kolaric Djordje Klasnic SRB SRB 674 758
219 227 3 Dumek/Bercik WC 1 Jan Dumek 2 Vaclav Bercik CZE CZE 224 235
99 99 4 Nurettin/Ozdemir Ali Osman Nurettin Yusuf Ozdemir TUR TUR 161 161
117 117 5 Cebeci/Sagir Ali Cebeci Ali Berke Sagir TUR TUR 116 116
0 0 6 Kotsilianos/Kostopoulos Georgios Kotsilianos Vasileios Kostopoulos GRE GRE 48 48
16 16 7 Badiceanu/Virlan Lucian Badiceanu Robert Virlan ROU ROU 46 46
0 0 8 Berisha/Mustafa Armend Berisha Faton Mustafa KOS KOS 42 42
34 34 9 Ulutas/Yildirim LE 1 Emirhan Ulutas 2 Hasan Huseyin Yildirim TUR TUR 34 34
21 21 10 Sekerci/Akdogan Selçuk Sekerci Emir Akdogan TUR TUR 20 20
0 0 11 Moroldo/Mehedinteanu Bogdan Moroldo Mehedinteanu Bogdan ROU ROU 15 15
2 2 12 Civgin/Ayirici Mehmet Civgin Ismail Ayirici TUR TUR 0 0
0 0 13 Niopas/Papadimitriou Dimitrios Niopas Thodoris Papadimitriou GRE GRE 0 0
0 0 14 Burak B./Dundar Y. Burak Balibey Dundar Yildirim TUR TUR 0 0


Confirmed List - Main Draw - Women

Entry Entry Pos. Team name Player 1 Player 2 Country Seed Seed
pts tech pts pts tech pts
806 1048 1 Matei/Vaida Adriana-Maria Matei Beata Vaida ROU ROU 832 1222
567 689 2 Trans/Tyndeskov WC 1 Line Trans Hansen 2 Maria Elisabeth Tyndeskov DEN DEN 476 556
284 284 3 Karagkouni/Tsopoulou Panagiota Karagkouni Konstantina Tsopoulou GRE GRE 404 404
398 494 4 Matic/Milosevic Milena Matic Marija Milosevic SRB SRB 402 554
284 304 5 Nezir/Merve C. 1 Merve Nezir 2 Merve Celebi TUR TUR 284 296
164 164 6 Vence/Eryildiz Aleyna Vence Bugra Eryildiz TUR TUR 248 248
98 98 7 Manavi/Spiliotopoulou Dimitra Manavi Aliki Alexandra Spiliotopoulou GRE GRE 158 158
155 155 8 Mishonova/Dinova Irena Mishonova Asya Dinova BUL BUL 155 155
12 12 9 Jashari/Ramadani Vildane Jashari Valmira Ramadani KOS KOS 60 60
0 0 10 Bektas/Ergüven Rojda Bektas Büsra Ergüven TUR TUR 0 0
0 0 11 Bakar/Ocakci 1 Basak Bakar 2 Müge Ocakci TUR TUR 0 0
2 2 12 Caglayan/Tonbul 1 Gizem Caglayan 2 Hatice Can Tonbul TUR TUR 0 0


Results - Main Draw - Men

No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
30 01-Oct Winner of match #27 Winner of match #28
Final 3rd Place
29 01-Oct Loser of match #27 Loser of match #28
Semifinals
28 01-Oct Winner of match #22 Winner of match #26
27 01-Oct Winner of match #21 Winner of match #25
Loser are ranked 5th
26 30-Sep Winner of match #24 Loser of match #21
25 30-Sep Winner of match #23 Loser of match #22
Loser are ranked 7th
24 30-Sep Winner of match #19 Winner of match #20
23 30-Sep Winner of match #17 Winner of match #18
Round 3
22 30-Sep Winner of match #11 Winner of match #12
21 30-Sep Winner of match #9 Winner of match #10
Loser are ranked 9th
20 30-Sep Winner of match #16 Loser of match #11
19 30-Sep Winner of match #15 Loser of match #12
18 30-Sep Winner of match #14 Loser of match #9
17 30-Sep Winner of match #13 Loser of match #10
Loser are ranked 13th
16 Loser of match #2 Bye
15 29-Sep 15:40 2 Loser of match #4 Loser of match #3
14 29-Sep 14:50 2 Loser of match #6 Loser of match #5
13 Bye Loser of match #7
Round 2
12 29-Sep 14:00 1 Winner of match #7 Kolaric/Klasnic SRB [2]
11 29-Sep 13:10 1 Winner of match #5 Winner of match #6
10 29-Sep 12:20 2 Winner of match #3 Winner of match #4
9 29-Sep 11:30 2 Giginoglu/Mermer TUR [1] Winner of match #2
Round 1
8 Bye Kolaric/Klasnic SRB [2]
7 29-Sep 10:40 1 Badiceanu/Virlan ROU [7] Sekerci/Akdogan TUR [10]
6 29-Sep 10:40 2 Moroldo/Mehedinteanu ROU [11] Kotsilianos/Kostopoulos GRE [6]
5 29-Sep 09:50 2 Dumek/Bercik CZE [3] Burak B./Dundar Y. TUR [14]
4 29-Sep 09:50 1 Niopas/Papadimitriou GRE [13] Nurettin/Ozdemir TUR [4]
3 29-Sep 09:00 2 Cebeci/Sagir TUR [5] Civgin/Ayirici TUR [12]
2 29-Sep 09:00 1 Ulutas/Yildirim TUR [9] Berisha/Mustafa KOS [8]
1 Giginoglu/Mermer TUR [1] Bye


Results - Main Draw - Women

No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
20 01-Oct Winner of match #17 Winner of match #18
Final 3rd Place
19 01-Oct Loser of match #17 Loser of match #18
Semifinals
18 01-Oct Winner of match #15 Winner of match #16
17 01-Oct Winner of match #13 Winner of match #14
Quarterfinals
16 30-Sep Draw Draw
15 30-Sep Draw Draw
14 30-Sep Draw Draw
13 30-Sep Draw Draw
Pool D
12 30-Sep Matic/Milosevic SRB [4] Nezir/Merve C. TUR [5]
8 29-Sep 14:00 2 Nezir/Merve C. TUR [5] Caglayan/Tonbul TUR [12]
4 29-Sep 16:30 2 Matic/Milosevic SRB [4] Caglayan/Tonbul TUR [12]
Pool C
11 30-Sep Karagkouni/Tsopoulou GRE [3] Vence/Eryildiz TUR [6]
7 29-Sep 13:10 2 Vence/Eryildiz TUR [6] Bakar/Ocakci TUR [11]
3 29-Sep 16:30 1 Karagkouni/Tsopoulou GRE [3] Bakar/Ocakci TUR [11]
Pool B
10 30-Sep Trans/Tyndeskov DEN [2] Manavi/Spiliotopoulou GRE [7]
6 29-Sep 15:40 1 Manavi/Spiliotopoulou GRE [7] Bektas/Ergüven TUR [10]
2 29-Sep 12:20 1 Trans/Tyndeskov DEN [2] Bektas/Ergüven TUR [10]
Pool A
9 30-Sep Matei/Vaida ROU [1] Mishonova/Dinova BUL [8]
5 29-Sep 14:50 1 Mishonova/Dinova BUL [8] Jashari/Ramadani KOS [9]
1 29-Sep 11:30 1 Matei/Vaida ROU [1] Jashari/Ramadani KOS [9]


Ranking - Main Draw - Men

Rk. Team Country Points Earnings (EUR)
1 Winner of match #30 0
2 Loser of match #30 0
3 Winner of match #29 0
4 Loser of match #29 0
5 Loser of match #25 0
Loser of match #26 0
7 Loser of match #23 0
Loser of match #24 0
9 Loser of match #17 0
Loser of match #18 0
Loser of match #19 0
Loser of match #20 0
13 Loser of match #13 0
Loser of match #14 0
Loser of match #15 0
Loser of match #16 0


Ranking - Main Draw - Women

Rk. Team Country Points Earnings (EUR)
1 Winner of match #20 0
2 Loser of match #20 0
3 Winner of match #19 0
4 Loser of match #19 0
5 Loser of match #13 0
Loser of match #14 0
Loser of match #15 0
Loser of match #16 0

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV