26 Eylül 2018 Çarşamba

Annelik Ve Plaj Voleybolu

İsveçli Tora Hansson Hamilelik Sonrası Plajlara Geri Döndü

15 Eylül 2017 Cuma 07:07
Annelik Ve Plaj Voleybolu

Bir anne olmak ve profesyonel bir plaj voleybolu kariyerine sahip olmak. Bu işe yarayacak bir kombinasyon mudur? ilk çocuğunun doğumunda bir ara verdikten sonra Laholm'daki  CEV Satellite'te uluslararası Tora Hansson, sahneye geri dönen Tora Hansson’ın buna cevabı "Evet, kesinlikle,".  

Otuz yaşındaki İsveçli plaj voleybolu oyuncusu Tora Hansson geçen sene hamile kaldığında, kendisinin kariyerine son verip vermeyeceği belli değildi. Bununla birlikte, ilk çocuğu olan Elton hayatına girdiğinde, Hansson kendini her zamankinden daha güçlü hissetti. FIVB ve CEV'in oyunculara sıralamadaki yerlerini "dondurmaları" için izin vermesi, onun spor yolculuğuna devam etmeye karar vermesinde yardımcı oldu.

Tora için üç kez anne olduktan sonra 4 olimpiyat madalyasına sahip olan Kerri Walsh Jennings bir rol model oldu. Brezilyalı Salgado kızkardeşlerde çocuk sahibi olduktan sonra Dünya Turuna geri dönen isimlerden.

Tora Hansson hamileliğin kendisini zihinsel açıdan güçlü kıldığını ve fiziken kendini ara vermeden  önceki gibi hissettiğini ifade ediyor.


Anahtar Kelimeler: Tora Hansson

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV