18 Ağustos 2019 Pazar

Antalya'da 2018 CEV Plaj Voleybolu Festivali

27-28 Ekim 2019 tarihlerinde, Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu sahalarında, 2018 CEV Plaj Voleybolu Festivali düzenlendi.

22 Ekim 2018 Pazartesi 23:28
Antalya'da 2018 CEV Plaj Voleybolu Festivali

Plaj voleybolu ve voleybolu geniş kitlelere sevdirmek ve sporun ülke çapında yayılmasına katkıda bulunmasını sağlamak amacıyla Türkiye Voleybol Federasyonu ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle, 27-28 Ekim 2019 tarihlerinde, Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu sahalarında, 2018 CEV Plaj Voleybolu Festivali düzenlenecek.

Her yaş kategorisinden katılımcıya açık olacak olan festival, 27 Ekim Cumartesi günü, saat 09:00’da yapılacak açılış töreni ile başlayacak. Açılışın ardından milli takım antrenörleri eşliğinde çocuk, genç ve yetişkin voleybol severlere ayrı sahalarda Plaj Voleybolu seminerleri verilecektir. Festivalde, mini plaj voleybolu turnuvalarının yanı sıra müzik ve çeşitli yan etkinlikler gerçekleştirilecek. Organizasyondaki her katılımcıya ise; madalya ve katılım sertifikası verilecektir.

Bu organizasyon ile birlikte, Antalya’nın ve Türkiye’nin en büyük Plaj Voleybolu tesislerinden birine sahip olan Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu kortları da böylece ilk resmi organizasyonu düzenlenmiş olacak.

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV