16 Eylül 2019 Pazartesi

Aquabeach'de Türkiye Şampiyonası sona erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu, Işık Üniversitesi, Aquabeach ve AP Sportif Sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Ve Şile Belediyesi Destekleri İle gerçekleştirilen U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası sona erdi.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 19:49
Aquabeach'de Türkiye Şampiyonası sona erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu, Işık Üniversitesi, Aquabeach ve AP Sportif Sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ile Şile Belediyesi destekleri İle gerçekleştirilen U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası sona erdi. 

Şile'nin en güzel plajlarından Aquabeach’de oluşturulan plaj voleybolu kortlarında 22 Ağustos Perşembe günü başlayan U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası'nın 24 Ağustos Cumartesi günkü son gününde Yarı Final, üçüncülük ve Final maçları oynandı.

Oynanan maçlar sonunda; 

 U18 Genç Kızlar kategorisinde Naz/İrem çifti dördüncü, Berinay/Ceren üçüncü olurken, Final’de rakibi Ceyda/Öykü çiftini yenen Samsun 15 Temmuz Spor Kulübü'nden Zeynep/Selin çifti Türkiye Şampiyonu oldu. 

 U18 Genç Erkekler kategorisinde Nazım/Hikmet çifti dördüncü,  Dünya/Hakan çifti üçüncü olurken, Final’de rakibi  Batuhan/Necmi çiftini yenen Ali/Erdoğan çifti Türkiye Şampiyonu oldu. 

U22 Genç Kızlar Kategorisinde Gökçe/Ece çifti dördüncü, Aysu/Hülya çifti üçüncü oldu. Final maçında ise Özge A./Simge çiftini yenen İstanbul Anadolu GSK'dan Derin/Eylül çifti Türkiye Şampiyonu oldu.

U22 Genç Erkekler Kategorisinde ise Onurcan/Nurullah çifti dördüncü, Erkan/Cem çifti üçüncü oldu. Final maçında ise Eyyüp G. / Erkan T. çiftini yenen Batuhan C.A / Tarık G. çifti Türkiye Şampiyonu oldu. 

Final maçlarının ardında dereceye giren sporcular kupa, madalya ve para ödülleri  kazandılar. Toplam 5000 TL para ödülü AP Sportif / Turkey Beach Camps tarafından ödendi. 

ÖDÜL TÖRENİ 

ÖDÜL TÖRENİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ödül töreni öncesinde Işık Üniversitesi, Aquabeach Ve AP Sportif Sponsorluğunda, Şile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Ve Şile Belediyesi Destekleri İle gerçekleştirilen U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’na katkıları sebebiyle, Aquabeach İşletmecisi Emre Budur; Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet Akif Üstündağ’a iletilmek üzere TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık’a, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya, Şile Kaymakamı İbrahim Süha Karaboran’a Işık Üniversitesi Genel Sekreteri Levent İncedere’ye, günün anısına birer plaket takdim etti.

Plaket töreninin ardından U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara madalya, kupa ve para ödülleri düzenlenen törenle verildi. 

U22 Genç Erkekler Kategorisinde üçüncü olan Emre/Cem çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan Eyyüp G./Erkan çiftine  kupa, madalya ve ödülleri AP Sportif Başkanı ve Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan Batuhan C.A / Tarık çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi. 

U22 Genç Kızlar Kategorisinde üçüncü olan Aysu/Hülya çiftine kupa, madalya ve ödüller TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan  Özge A/Simge çiftine  kupa, madalya ve ödülleri AP Sportif Başkanı ve Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan İstanbul Anadolu GSK 'dan Derin/Eylül çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi. 

U18 Genç Kızlar Kategorisinde üçüncü olan Berinay/Ceren çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan Ceyda/Öykü çiftine  kupa, madalya ve ödülleri AP Sportif Başkanı ve Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan Samsun 15 Temmuz Kulübü’nden Zeynep/Selin çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi. 

U18 Genç Erkekler Kategorisinde üçüncü olan Dünya/Hakan çiftine kupa, madalya ve ödülleri TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık tarafından,

İkinci olan Batuhan/Necmi çiftine  kupa, madalya ve ödülleri AP Sportif Başkanı ve Genel Direktörü Ali Peçen ve Levent İncedere tarafından,

Türkiye Şampiyonu olan Ali/Erdoğan çiftine ise kupa, madalya ve ödülleri İlhan Ocaklı ve İbrahim Süha Karaboran tarafından verildi. 

U18 ve U22 Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası'nın son gününde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

MAÇ # COURT 1 Skor
U18 E SF Batuhan K. / Necmi A. G. Gürkanlar 2--0
U18 E SF Ali F. / Erdoğan B.E. Dünya K. /  Hakan A. A. 2--1
U22 E SF Cem Berke K. / Ertan T. Batuhan C.A. / Tarık G. 0--2
U22 E SF Eyyüp G. / Erkan Y. Onurcan Ş./ Nurullah C.K. 2--0
U18 E 3RD PL Gürkanlar Dünya K. /  Hakan A. A. 1--2
U18 E FINAL Batuhan K. / Necmi A. G. Ali F / Erdoğan B.E. 0--2
U22 E 3RD PL Cem Berke K. / Ertan T. Onurcan Ş./ Nurullah C.K. 2--1
U22 E FINAL Batuhan C.A / Tarık G. Eyyüp G. / Erkan T. 2-0


MAÇ # COURT 2 Skor
U18 B SF Samsun 15 Temmuz Spor Kulübü Selin A / Zeynep B Kartal Anad. Sudenaz Y. / İrem A.A. 2--0
U18 B SF İstanbul Anadolu GSK BelinayS / Ceren E 2--1
U22 B SF İstanbul Anadolu GSK Aysu C. / Hülya F. 2--0
U22 B SF Gökçe G / Ece B Özge A. / Simge GS 0--2
U18 B 3RD PL Kartal Anad. Sudenaz Y. / İrem A.A. BelinayS / Ceren E 0--2
U18 B FINAL Samsun 15 Temmuz Spor Kulübü Selin A / Zeynep B İstanbul Anadolu GSK 2--1
U22 B 3RD PL Aysu C. / Hülya F. Gökçe G / Ece B 2--0
U22 B FINAL İstanbul Anadolu GSK Özge A. / Simge GS 2-0


    


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV