15 Eylül 2019 Pazar

Aydın'da heyecan artıyor

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Aydın Etabı’nda 2. Gün Sona Erdi

17 Mayıs 2019 Cuma 22:48
Aydın'da heyecan artıyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı, 17 Mayıs Cuma günü erkekler ve kadınlar kategorilerinde oynanan ana tablo karşılaşmaları ile devam etti.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Eren Kanlı – Ali Cebeci, A Grubu’nda oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı ve turnuvaya veda etti.

B Grubu’ndaki temsilcilerimiz Mustafa Susam-Yusuf Özdemir ikilisi, oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı ve turnuvaya veda etti.

C Grubu’nda mücadele eden temsilcilerimiz Selçuk Şekerci-Sefa Urlu ikilisi, oynadıkları karşılaşmalarda 1 galibiyet – 1 mağlubiyet alarak grubunu 3. sırada tamamladı ve adlarını 12’li Eleme Turu’na yazdırdı.

Diğer temsilcilerimizden Engin Özbek – Hasan Hüseyin Mermer ikilisi ise; D Grubu’nda oynadıkları karşılaşmalarda 1 galibiyet – 1 mağlubiyet alarak grubunu 3. sırada tamamladı ve adlarını 12’li Eleme Turu’na yazdırdı.

 Kadınlar kategorisindeki temsilcilerimizden Merve Nezir-Bahanur Gökalp ikilisi, A Grubu’nda oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı ve turnuvaya veda etti.

B Grubu’ndaki temsilcilerimiz Selin Yurtsever-Merve Çelebi ikilisi, oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı ve turnuvaya veda etti.

D Grubu’nda mücadele eden temsilcilerimiz Aleyna Vence-Buğra Eryıldız ikilisi ise, oynadığı karşılaşmalarda rakiplerine mağlup olarak grubunu son sırada tamamladı ve turnuvaya veda etti.

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı, 18 Mayıs Cumartesi günü erkekler ve  kadınlar kategorilerinde oynanacak eleme turu ve çeyrek final karşılaşmaları ile devam edecek.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Erkekler kategorisi günün sonuçlarına ulaşmak için linke tıklayınız:

http://worldtour.2019.fivb.com/en/mayd2019/men/results/maindraw

Kadınlar kategorisi katılımcı listesini görmek için linke tıklayınız:

http://worldtour.2019.fivb.com/en/wayd2019/women/results/maindraw 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV