20 Eylül 2019 Cuma

Aydın Etabı’nda Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2019 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı’nda 19 Mayıs Pazar günü, oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 09:13
Aydın Etabı’nda Kupa, Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu
2019 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı’nda 19 Mayıs Pazar günü, oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Aydın Atatürk Kent Meydanı'nda gerçekleşen Erkekler Finalini Uluslararası Plaj Voleybolu Hakemi Mahmut Güngör ile Ulusal Plaj Voleybolu Hakemi Erol Akyol yönettiler.

Kadınlar Finali ise 
Uluslararası Plaj Voleybolu Hakemi Selin Güçlü ile Ulusal Plaj Voleybolu Hakemi Taner Akyol yönettiler.


Kadınlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan İsveçre’den Caluori-Gerson ikilisine; madalya ve ödül çeklerini FIVB/CEV Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ve Bader City Club Fitness Merkezi Müdürü Kahraman Mert verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ukrayna’dan Samoday-Lunina ikilisini kupa, madalyaları ve ödül çeklerini; Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay‘dan aldılar.

Kadınlar kategorisinin şampiyonları Rusya’dan Bocharova-Voronina ikilisine kupa, madalya ve çeklerini Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Almanya’dan Winter-Walkenhorst ikilisine madalya, kupa ve çeklerini FIVB/CEV Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ve Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan İtalya’dan Ranghieri-Caminati ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini; Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Polonya’dan Rudol-Szalankiewicz ikilisine ise; madalya, kupaları ve ödül çeklerini; Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, FIVB Plaj Voleybolu Teknik Delegesi Pier Paolo Murgioni ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Aydın’a gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na şükran plaketi takdim etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a teşekkür ederek şükran plaketi takdim etti.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV