19 Ekim 2017 Perşembe

Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası başladı

Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün karşılaşmaları tamamlandı.

29 Eylül 2017 Cuma 20:16
Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası başladı

Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün karşılaşmaları, Balkan Mahallesi’nde kurulan yeni plaj voleybolu sahalarında 29 Eylül 2017 Cuma günü oynanan müsabakalarla sona erdi.

Ülkemizi, erkekler kategorisinde yedi, bayanlar kategorisinde ise beş takımımın temsil ettiği şampiyonada, temsilcilerimizin ilk günde aldıkları sonuçlar şöyle;

 

ERKEKLER KATEGORİSİ
MAÇ SETLER
Ulutaş / Yıldırım 0 – 2 Berisha / Mustafa (Kosova) 18-21, 22-24
Cebeci / Sağır 2 – 0 Çıvgın / Ayırıcı 21-17, 21-17
Niopas / Papadimitriou (Yunanistan) 0 – 2 Nurettin / Özdemir 18-21, 16-21
Dumek / Bercik (Çekya) 2 – 0 Balıbey / Yıldırım 21-14, 21-9
Badiceanu / Virlan (Romanya) 0 – 2 Şekerci / Akdoğan 18-21, 15-21
Giginoğlu / Mermer 2 – 0 Berisha / Mustafa (Kosova) 21-18, 21-10
Cebeci / Sağır 2 – 1 Nurettin / Özdemir 21-14, 17-21, 15-11
Şekerci / Akdoğan 0 – 2 Kolaric / Klasnic (Sırbistan) 17-21, 11-21
Moroldo / Mehedinteanu (Romanya) 1 – 2 Balıbey / Yıldırım 24-26, 21-13, 12-15
Niopas / Papadimitriou 2 – 0 Çıvgın / Ayırıcı  21-12, 21-12

 

 

BAYANLAR KATEGORİSİ
MAÇ SETLER
Trans / Tyndeskov (Danimarka) 2 – 0 Bektaş / Ergüven 21-8, 21-12
Manavi / Spiliotopoulou (Yunanistan) 2 – 0 Bektaş / Ergüven  21-13, 21-14
Karagkouni / Tsopoulou (Yunanistan) 2 – 0 Bakar / Ocakçı  21-18, 21-5
Vence / Eryıldız 2 – 0 Bakar / Ocakçı 21-9, 21-7
Matic / Milosevic (Sırbistan) 2 – 0 Çağlayan / Tonbul  21-11, 21-17
Nezir / Çelebi 0 – 2 Çağlayan / Tonbul  16-21, 11-21
   
   

 

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda günün tüm sonuçları ve 30 Eylül 2017 Cumartesi günkü maç programı aşağıdadır:

Results - Main Draw - Men

No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
30 01-Oct Winner of match #27 Winner of match #28
Final 3rd Place
29 01-Oct Loser of match #27 Loser of match #28
Semifinals
28 01-Oct Winner of match #22 Winner of match #26
27 01-Oct Winner of match #21 Winner of match #25
Loser are ranked 5th
26 30-Sep Winner of match #24 Loser of match #21
25 30-Sep Winner of match #23 Loser of match #22
Loser are ranked 7th
24 30-Sep Winner of match #19 Winner of match #20
23 30-Sep Winner of match #17 Winner of match #18
Round 3
22 30-Sep 12:50 2 Kotsilianos/Kostopoulos GRE [6] Kolaric/Klasnic SRB [2]
21 30-Sep 12:50 1 Giginoglu/Mermer TUR [1] Cebeci/Sagir TUR [5]
Loser are ranked 9th
20 30-Sep 10:20 1 Ulutas/Yildirim TUR [9] Dumek/Bercik CZE [3]
19 30-Sep 09:30 2 Niopas/Papadimitriou GRE [13] Sekerci/Akdogan TUR [10]
18 30-Sep 10:20 1 Burak B./Dundar Y. TUR [14] Berisha/Mustafa KOS [8]
17 30-Sep 09:30 1 Badiceanu/Virlan ROU [7] Nurettin/Ozdemir TUR [4]
Loser are ranked 13th
16 Ulutas/Yildirim TUR [9] Bye
15 29-Sep 15:40 2 Niopas/Papadimitriou GRE [13] Civgin/Ayirici TUR [12] 2-0 (21-12, 21-12) 0:35
14 29-Sep 14:50 2 Moroldo/Mehedinteanu ROU [11] Burak B./Dundar Y. TUR [14] 1-2 (24-26, 21-13, 12-15) 0:58
13 Bye Badiceanu/Virlan ROU [7]
Round 2
12 29-Sep 14:00 1 Sekerci/Akdogan TUR [10] Kolaric/Klasnic SRB [2] 0-2 (17-21, 11-21) 0:49
11 29-Sep 13:10 1 Dumek/Bercik CZE [3] Kotsilianos/Kostopoulos GRE [6] 0-2 (19-21, 18-21) 0:59
10 29-Sep 12:20 2 Cebeci/Sagir TUR [5] Nurettin/Ozdemir TUR [4] 2-1 (21-14, 17-21, 15-11) 0:59
9 29-Sep 11:30 2 Giginoglu/Mermer TUR [1] Berisha/Mustafa KOS [8] 2-0 (21-18, 21-10) 0:35
Round 1
8 Bye Kolaric/Klasnic SRB [2]
7 29-Sep 10:40 1 Badiceanu/Virlan ROU [7] Sekerci/Akdogan TUR [10] 0-2 (18-21, 15-21) 0:39
6 29-Sep 10:40 2 Moroldo/Mehedinteanu ROU [11] Kotsilianos/Kostopoulos GRE [6] 0-2 (16-21, 16-21) 0:44
5 29-Sep 09:50 2 Dumek/Bercik CZE [3] Burak B./Dundar Y. TUR [14] 2-0 (21-14, 21-9) 0:39
4 29-Sep 09:50 1 Niopas/Papadimitriou GRE [13] Nurettin/Ozdemir TUR [4] 0-2 (18-21, 16-21) 0:54
3 29-Sep 09:00 2 Cebeci/Sagir TUR [5] Civgin/Ayirici TUR [12] 2-0 (21-17, 21-17) 0:54
2 29-Sep 09:00 1 Ulutas/Yildirim TUR [9] Berisha/Mustafa KOS [8] 0-2 (18-21, 22-24) 0:39
1 Giginoglu/Mermer TUR [1] Bye


Results - Main Draw - Women

No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
20 01-Oct Winner of match #17 Winner of match #18
Final 3rd Place
19 01-Oct Loser of match #17 Loser of match #18
Semifinals
18 01-Oct Winner of match #15 Winner of match #16
17 01-Oct Winner of match #13 Winner of match #14
Quarterfinals
16 30-Sep Draw Draw
15 30-Sep Draw Draw
14 30-Sep Draw Draw
13 30-Sep Draw Draw
Pool D
12 30-Sep 12:00 2 Matic/Milosevic SRB [4] Nezir/Merve C. TUR [5]
8 29-Sep 14:00 2 Nezir/Merve C. TUR [5] Caglayan/Tonbul TUR [12] 0-2 (16-21, 11-21) 0:39
4 29-Sep 16:30 2 Matic/Milosevic SRB [4] Caglayan/Tonbul TUR [12] 2-0 (21-11, 21-17) 0:38
Pool C
11 30-Sep 12:00 1 Karagkouni/Tsopoulou GRE [3] Vence/Eryildiz TUR [6]
7 29-Sep 13:10 2 Vence/Eryildiz TUR [6] Bakar/Ocakci TUR [11] 2-0 (21-9, 21-7) 0:29
3 29-Sep 16:30 1 Karagkouni/Tsopoulou GRE [3] Bakar/Ocakci TUR [11] 2-0 (21-8, 21-5) 0:34
Pool B
10 30-Sep 11:10 2 Trans/Tyndeskov DEN [2] Manavi/Spiliotopoulou GRE [7]
6 29-Sep 15:40 1 Manavi/Spiliotopoulou GRE [7] Bektas/Ergüven TUR [10] 2-0 (21-13, 21-14) 0:34
2 29-Sep 12:20 1 Trans/Tyndeskov DEN [2] Bektas/Ergüven TUR [10] 2-0 (21-8, 21-12) 0:24
Pool A
9 30-Sep 11:10 1 Matei/Vaida ROU [1] Mishonova/Dinova BUL [8]
5 29-Sep 14:50 1 Mishonova/Dinova BUL [8] Jashari/Ramadani KOS [9] 2-1 (13-21, 21-17, 15-13) 0:58
1 29-Sep 11:30 1 Matei/Vaida ROU [1] Jashari/Ramadani KOS [9] 2-0 (21-10, 21-7) 0:34

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV