13 Aralık 2018 Perşembe

Başarılı Organizasyon Bulaşıcı Oldu

2018 DELA CEV Plaj Voleybolu Resmi Açılışı Yapıldı

11 Şubat 2018 Pazar 08:29
Başarılı Organizasyon Bulaşıcı Oldu
2018 DELA CEV Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası için resmi açılışı, Hollanda'da gerçekleştirildi. CEV Başkanı Aleksandar Borisç, Hollanda’nın dört kenti Lahey, Rotterdam, Utrecht ve Apeldoorn'u ziyaret etti ve ilgili spor meclis üyeleri ve turnuva elçileri Reinder Nummerdor, Rebekka Kadijk, Richard Schuil ve Robert Horstink ile bir araya geldi. 

2015 yılında Hollandalı ve uluslararası Plaj Voleybolu taraftarları, Hollanda'da düzenlenen Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası’na oldukça güzel zaman geçirdiler. . Milyonlarca insan televizyondaki canlı yayınları izlerken, satılan biletler etkinliğin markasıydı. Özellikle de  Hollanda ve Brezilya takımları arasındaki heyecanlı erkekler finalinde.

2015 Dünya Şampiyonalarındaki başarı bulaşıcıydı ve üç yıl sonrasında, Hollanda Voleybol Federasyonu ve ortağı TIG Sports bir kez daha büyük bir turnuva düzenliyor.

DELA Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası, Hollanda'daki bir voleybol etkinliğinin bir parçasıdır ve üç olimpik disiplini bir araya getiriyor: the DELA Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası,Oturarak Voleybol Dünya Şampiyonası ve U20 Erkekler Avrupa Şampiyonası. Tüm bu üç turnuva, ülkenin her yerinde eşsiz mekanlarda aynı anda gerçekleşiyor ve finaller için merkezi bir yerde bir araya gelecek: Lahey'deki Sportcampus Zuiderpark.

Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonaları, doksanlı yılların ortalarından bu yana her yıl gerçekleşiyor. Hollanda, şimdiye dek dört altın madalya kazandı. Erkeklerde  (1995'de Marko Klok ve Michiel van der Kuip ve 2008-2010 yılları arasında Reinder Nummerdor / Richard Schuil) ve bayanlarda ise  Sanne Keizer ve Marleen van Iersel 2012 de ve Madelein Meppelink ve Marleen van Iersel 2014 de.


Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV