20 Haziran 2018 Çarşamba

Beş Yıl Sonra Bir İlk

Zelenogradsk’da İlk Uluslararası Turnuva

12 Ağustos 2017 Cumartesi 06:32
Beş Yıl Sonra Bir İlk

Uluslararası bir Plaj Voleybolu etkinliği, CEV-EEVZA Satellite ile son 5 yıl içinde ilk kez Kaliningrad Bölgesi Yantarny'de düzenlenecek.

Aslında, plaj voleybolu, bundan bir süre önce bu bölgede kendine bir yer bulmuştu. 2009 yılında Yantarny, CEV U23 Sahil Voleybolu Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapmıştı ve aynı şehir Rusya ulusal turunun birkaç etabına da  ev sahipliği yapmıştı. Bazı başka turnuvalar Kaliningrad Bölgesi'ndeki Zelenogrask şehrinde gerçekleşmişti. Bununla birlikte, 2012 yılından itibaren, Zelenogradsk EEVZA etkinliğine ev sahipliği yaptığı halde, bölgede uluslararası kalibreli başka hiçbir Plaj Voleybolu turnuvası yapılmamıştı.  

Avusturya, Almanya, Beyaz Rusya, Letonya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İsviçre ve ev sahibi Rusya da dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden takımlar, 10-13 Ağustos tarihleri arasında Yantarny'de mücadele edecekler.
Ana tabloda , her cinsiyetten 16 takım mücadele edecek. Rusya, ev sahibi avantajını kullanarak podyumda yer  bulmayı hedefliyor.

Anahtar Kelimeler: Zelenogradsk

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV