18 Temmuz 2019 Perşembe

Bu sezon Pro Beach Tour, efsane kent Hopa'da başlayacak

HOPAPORT’un ana sponsor olduğu 2019 yılın ilk TVF Plaj Voleybolu Pro Beach Tour turnuvası, 19-21 Temmuz tarihlerinde Hopa’da gerçekleştirilecek.

21 Haziran 2019 Cuma 12:36
Bu sezon Pro Beach Tour, efsane kent Hopa'da başlayacak
HOPAPORT’un ana sponsor olduğu 2019 TVF Plaj Voleybolu Pro Beach Tour kapsamında düzenlenen organizasyon 19-21 Temmuz tarihlerinde Hopa’da gerçekleştirilecek.

HOPA-2019 TVF Plaj Voleybolu Pro Beach Tour kapsamında düzenlenen organizasyon 19-21 Temmuz tarihlerinde Hopa’da start alacak
Hopa Belediyesinin ev sahipliğinde HOPAPORT ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Turnuvaya yurt içi ve yurtdışından, yine Hopalının yakından tanıdığı isimler katılacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu, Plaj Voleybolu Kurulu Üyesi olan ve aynı zamanda Hopa Plaj Voleybolu organizasyonunu üstlenen İbrahim Dağıstanlı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Hopa isminin Plaj Voleybolu ile anılmaya devam edeceğini ifade ederek “Hopa Belediyesi ve HOPAPORT’un ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyonun başlama noktası bu yıl Hopa olacaktır.TVF Plaj Voleybolu Organizasyonları daha sonra 26-28 Temmuz Sinop, 6-7 Ağustos Lefkoşa Zafer Kupası ardından 12-14 Eylül’de Manavgat’ta yapılacak karşılaşma ardından sona erecektir. Hopa Belediyesine ve HOPAPORT’a organizasyona verecekleri destekler için şimdiden Teşekkür ederiz. Tüm Plaj Voleybolu hayranlarını da dolu dolu geçecek olan üç günlük karşılaşmalar süresince Hopa festival arenaya davet ediyoruz” dedi. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV