18 Temmuz 2019 Perşembe

CEV'den Plaj Voleybolu ile ilgili Seminer

Baden CEV Plaj Voleybolu Adayı Denetçileri Semineri’ne Ev Sahipliği Yaptı. Seminerde 12 Ülkeden Katılımcılar Vardı

17 Haziran 2019 Pazartesi 06:05
CEV'den Plaj Voleybolu ile ilgili Seminer
 Baden, bu hafta sonunda Avusturya’nın zaferiyle sona eren 2019 CEV U18 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası ile sona eren son derece başarılı 1 Yıldızlı Dünya Turu etkinliğine ev sahipliği yapmasının yanı sıra 12 ülkeden CEV Plaj Voleybolu Adayı Denetçilerine yönelik bir seminere ev sahipliği yaptı.

10 - 12 Haziran tarihleri arasındaki seminere katılanlar, Strandbad'daki merkez kortun harika atmosferini hissetme fırsatı buldular. 

Baden, 15 yıldır uluslararası Plaj Voleybolu yarışmalarına ev sahipliği yaptığı için böyle bir seminer için ideal bir yer olma özelliğini taşıyor. 

Avrupa Plaj Voleybolu Komisyonu'nun iki deneyimli üyesi, Oğuz Değirmenci ve Bojana Dukiç ile FIVB / CEV Plaj Voleybolu Danışmanı Joep van Iersel ve FIVB / CEV Hakem Delegesi Heinz Tschumi, CEV temsilcileriyle Plaj Voleybolu Bölümü katılımcıları için bir dizi önemli konuya aşina olmak konusunda bir dizi ders verdiler. Bu konular; CEV Teknik Denetçilerinin, CEV Düzenleyici Çerçevenin, rekabet biçimlerinin, formların ve prosedürlerin vs. rolünü ve görevlerini içeriyordu. 

Seminer, bir test / anket dahil olmak üzere son oturum ile sona erdi. Aşağıdaki ülkelerden gelen aday denetçiler Baden'deki atölye çalışmasına katılıyor: İngiltere, Almanya, Macaristan, Kosova, Litvanya, Letonya, Karadağ, Norveç, Rusya, İskoçya, Slovenya ve İsveç.

Bu etkinlik, CEV’in tüm CEV Plaj Voleybolu yarışmaları yelpazesinde etkinlik sunumunun seviyesini ve kalitesini yükseltmek için Ulusal Federasyon yetkililerini ve temsilcilerini eğitme konusundaki kararlılığını bir kez daha kanıtlıyor.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV