18 Haziran 2019 Salı

Chantal'a Genç Bir Partner

Chantal Laboureur Artık Sandra Ittlinger İle Beraber

02 Şubat 2019 Cumartesi 06:51
Chantal'a Genç Bir Partner
 Yeni bir Alman Plaj Voleybolu ikilisi, Olimpiyat Şampiyonu Kira Walkenhorst'un emekli olmasıyla ortaya çıktı. Son zamanlarda sahayı Julia Sude ile paylaşan Chantal Laboureur,  24 yaşındaki Sandra Ittlinger'ı yeni ortağı olarak seçti. Genç ve blokör oyuncu 2018'de Kim Behrens'le birlikte oynadığı 11 çok yıldızlı turnuvadan 9'unda ilk onda yer aldığı için Dünya Turuna yabancı değil.

Chantal, Sandra’nın hayalindeki partner olduğunu ve ekibin Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda kalifiye olma hedefine ulaşmak için kesinlikle doğru yolda olduğunu söyleyerek sevincini dile getirdi. Aynı durum Sandra için, her zamankinden daha güçlü hale gelmesinden ve daha deneyimli ortağından öğrenmeye istekli olduğu için de geçerli. The players will be supported by coaches Ricardo ‘Vento’ Brunale de Andrade of Brazil, who previously worked with Laboureur/Sude, and fellow German Olympian Kay Matysik, who himself retired as a player only in 2017.

Artık partnersiz kalan Kim Behrens, kızgın değil ve Sandra'nın daha büyük sulara geçme kararını tam olarak anlıyor.

Chantal, 2013 - 2018 Plaj Voleybolu sezonunda Julia Sude ile beraberdi, bu süre zarfında 2017 Alman Şampiyonu oldular ve iki büyük turnuvada Porec 2016 ve Gstaad 2017'de onur ödülü aldılar. Sude / Laboureur ayrıca 2017 Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya kazandılar. Ittlinger, Ekim 2017’den beri Kim Behrens’le birlikte mücadele ediyor ve şu anda Dünya Sıralamasında 13. sırada yer alıyor.

Anahtar Kelimeler: Almanya

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV