13 Aralık 2018 Perşembe

Dünya Turu Yeni Bir Mekan ile Tanışıyor

Katar Plaj Voleybol Kupası’nda Üst Düzey Takımlar Mücadele Edecek

21 Şubat 2018 Çarşamba 06:51
Dünya Turu Yeni Bir Mekan ile Tanışıyor

Katar'ın doğal Katara Kültür Kulübü, gelecek 6-10 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 4 yıldızlı Katara Plaj Voleybolu Kupası 2018'e ev sahipliği yapacak ve FIVB Dünya Turu'na yeni bir mekan daha eklenmiş olacak.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’na giden yol için gerçekleşecek olan mücadelede, katılımcı takımlar arasında FIVB Sıralaması’nda en üst sırada yer alan 16 takımdan 14 ü yer alacak.

Katara Kültür Köyü Vakfı Genel Müdürü ve Turnuva Müdürü Dr Halid bin İbrahim al Sulaiti, Katar Voleybol Birliği Başkanı Ali Ghanim al Kuwari ile turnuvayı düzenlemek için anlaşma imzaladı ve bu resmi basın toplantısında duyuruldu. Ayrıca basın toplantısı sırasında Katara Kültür Vakfı Pazarlama Direktörü Darwish Ahmed al Shebani ve QVA Plaj Voleybolu Komisyonu Başkan Yardımcısı Mohammed Salem al Kuwari’de yer aldı.

Turnuva direktörü, ayrıca Katara Kültür Vakfının Helal Katar Festivali'ni (2-10 Mart) tarihleri arasında organize edeceğini duyurdu. Dünyanın her yerinden ziyaretçilerimiz var ve Katara Plaj Voleybolu Kupası ülkenin kültürel mirasını ve geleneklerini yeniden canlandırmayı amaçlayan festivalin bir parçası olacak.


Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV