19 Ağustos 2019 Pazartesi

İrlanda Tarihinde Bir İlk

İrlanda, İlk Kez Olimpiyat Eleme Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

19 Ocak 2019 Cumartesi 06:32
İrlanda Tarihinde Bir İlk

Volleyball Ireland, 2018-2020 CEV Plaj Voleybolu Kıta Kupası'nın ilk etabı için planlanan sekiz turnuvadan birine ev sahipliği yapacak. Olimpik bir eleme etkinliği ile birlikte gelen özel aura’nın eklenmesiyle, ülkedeki Plaj Voleybolunu büyütmek ve tanıtmak gerçekten tarihi bir fırsat olacak.

Bu etkinlik, Dublin Şehir Merkezinin 40 km kuzeyinde, İrlanda'nın Doğu Kıyısında, County Meath'te bulunan Bettystown Plajı'nda gerçekleşecek. Plaj, birkaç yıldır Voleybol İrlanda Ulusal Plaj Turu'nun ülkenin dört bir yanından gelen oyuncuları cezbeden önemli bir ayağına ev sahipliği yapıyor.

Pitoresk köy, her zaman oyuncular ve izleyiciler arasında popüler olduğunu ayrıca orada konaklama, kafe ve restoranların bulunduğunu kanıtlar.
Uzun ve etkileyici sahil şeridi, plaj voleybolu eylemine doğal bir fon sağlayacak. Ayrıca yayılan kum tepeleri, Haziran ayı tatili etkinliği için doğal bir ortam yaratacak.

Volleyball Ireland, Bettystown bölgesindeki yerel okullarla yakın ilişkiler geliştirmekte ve Meath County Council Spor Ortaklığı ile ortaklaşa tanıtım programları geliştirmektedir. Bu çalışma CEV Okulları Projesi ile devam edecek, çünkü Federasyon Meath'taki güçlü bir voleybol mirasını sürdürerek Kıtasal Kupa sporuna fayda sağlamıştır.

Volleyball Ireland, ilk Kıta Kupası ve Olimpiyat eleme etkinliğine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor.

Anahtar Kelimeler: İrlanda

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV