25 Eylül 2018 Salı

İskoçya'da değişim geliyor

Lynne Beattie ve Melissa Coutts Gold Coast Commonwealth Oyunları İçin Hazırlanıyorlar

28 Aralık 2017 Perşembe 16:33
İskoçya'da değişim geliyor

İskoç kadın voleybolcular Lynne Beattie ve Melissa Coutts, 4 ila 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Avustralya'daki Gold Coast Commonwealth Oyunları'nda bir derece yapabilmek için çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiriyorlar.

İskoçya'nın plaj voleybolu ile ilişkisi önemsiz kabul edilebilir ancak ülke uzun bir sahil şeridine ve Portobello, Edinburgh gibi plajlara sahip. Beattie ve Coutts, uluslararası plaj voleybolu takvimindeki etkinliklere hazırlanırken değişik hava koşullarında yoğun olarak çalışıyorlar.

Plaj voleybolu, Commonwealth Oyunları’nda ilk kez 2018 yılında yer alacak. Beattie / Coutts çifti İskoçya’daki bayan sporunun tarihini değiştirebilmek ve rüyalarını gerçekleştirebilmek için yoğun şekilde çalışmaya devam ediyorlar.

Süreç, FIVB ve CEV plaj voleybolu karşılaşmalarında yarışmayı içeriyor ve Ikili bu yılın Mart ayında Sidney Manly Beach’de tarih yazdılar, diğer bir İskoçyalı çift Sarah Battaglene ve Stefanie Weiler’e karşı elde ettikleri 2-1 lik galibiyet ile FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu'nda ülkelerinin ilk galibiyetini elde ettiler.

Anahtar Kelimeler: İskoçya

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV