15 Kasım 2018 Perşembe

İsveç'ten Plaj Voleyboluna Ev Sahipliği

2017 NEVZA Plaj Voleybolu Sezonu Hafta Sonu Göteborg’da Devam Ediyor

03 Kasım 2017 Cuma 12:38
İsveç'ten Plaj Voleyboluna Ev Sahipliği

Göteborg , yılın 4.NEVZA Plaj Voleybolu turnuvasına hazır. NEVZA Plaj İsveç olarak bilinen bu turnuva, Cuma gününden Pazar gününe kadar dünyanın en büyük kapalı alan Plaj Voleybolu salonuna yapılacak.

2017 NEVZA Plaj Voleybolu sezonu İsveç Göteborg’da devam edecek. Göteborg Beachvolley Kulübü ve İsveç Voleybol Federasyonu, beşinci sene üst üste bir NEVZA Plaj Voleybolu turnuvasına ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu ve onur duyuyor. Kuzey Avrupa'nın en yetenekli ve mücadeleci ekiplerinden bazıları, dünyanın en büyük kapalı plaj voleybolu sahası olan Beach Centre'da altın madalya kazanabilmek için Göteborg'a gidecekler.

Anders Nordahl ( Göteborg Beachvolley Club’s Promotion & Marketing Director) :  " Bu turnuvayı organize etmek ve üst düzey uluslararası takımları ve oyuncuları tesisimize davet edebilmek bizim için büyük önem taşıyor. Genel olarak İsveçli oyuncuların ve "GBC ailesinin" özellikle son derece yetenekli rakiplerine karşı rekabet etmesi için büyük bir fırsat.”

Etkinlikte ; Danimarka, İngiltere, Finlandiya, Norveç, Letonya, Kıbrıs ve İsveç'teki erkek ve kadın ekipleri yer alacak. Kendi topraklarındaki turnuvada, yaklaşık 13 İsveç takımı da katılacak.

Martin Appelgren ve Simon Boman bunlardan ikisi : “ Kendi evimizde  Beach Centre'da oynamak her şeyi kolaylaştırıyor.
Hazırlıklardan gerçek bir oyuna kadar her şey tamamen farklı. Spor salonunu, tesis ile içerideki ve dışarıdaki insanları tanırsınız. Bu yüzden koşullar olabildiğince iyi. En azından yarı finale ulaşmayı hedefliyoruz, ancak bu hafta sonu Göteborg'a gelecek olan çok iyi takımlar var. Herhalde yakın bir yarış olacak. Sonuçları tahmin etmek zordur, ancak Letonyalı Rihards Finistersnve Aleksandrs Solovejs dikkat edilmesi gereken isimler. İki hafta önde Bakü’deki CEV Satellite turnuvasını ikinci sırada tamamlamışlardı.

Göteborg Beachvolley Club’den Fanny Lindström ve Lisa Sundberg, Göteborg’da mücadele edecek olan sekiz İsveçli çiftten biri. İkili, Eylül ayı başlarında Oslo’da yapılan CEV Continental Tour'da dördüncü sırayı elde etmişlerdi. Lindström/Sundberg ikilisi şimdi bu başarıyı kendi ülkesinde de tekrarlamak istiyor.

“Göteborg'da kendi evimizde bir NEVZA turnuvası oynamak tabii ki özel bir şey. Hem heyecan verici hem de aynı anda sinir bozucu bir şey. Oslo’da elde ettiğimiz başarıyı tekrarlamak istiyoruz. Bizim için anahtar nokta kendi kendimize inanmamız.
Rakiplerimize ve kendimize karşı meydan okumalıyız. Seyircimiz önünde oynadığımız plaj voleybolu ile eğlenebilmeyi umuyoruz.”

Anahtar Kelimeler: 2017 NEVZA Plaj Voleybolu

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV