23 Temmuz 2018 Pazartesi

İtalya Plaj Voleybolunun Kraliçesi

Rebecca Perry Hızlı Bir Yükseliş Yaşıyor

11 Ağustos 2017 Cuma 06:27
İtalya Plaj Voleybolunun Kraliçesi

Rebecca "Becky" Perry'nin oldukça hızlı bir yükseliş yaşadığını söylemek, az olur. 28 yaşındaki Texas doğumlu oyuncu, plaj voleybolu oynamaya başlayalı kısa bir süre olmasına karşın İtalyan plaj kraliçesi haline dönüştü. O, birlikte mücadele ettiği Marta Menegatti'nin yanında harika şeyler yapmayı umut eden yükselen bir yıldız. O, rolünü neşeyle yerine getirirken büyük bir sorumluluğu da omuzlarında taşıyor.

Yine de, İtalya'nın en iyi plaj ekibinde oynama şansını bulmak zordur. “Evini ziyaret ettiğimde Aralık ayı sonunda beraber oynayacağımızı öğrendim. Marta, onunla oynamamı istedi ve memnuniyetle kabul ettim.”

Gülerek ekledi. “Marta ile Florida'daki Dünya Turu etkinliğinden sadece iki hafta önce antreman yapmaya başladık. Bu yüzden diğer takımlara kıyasla çok geç bir başlangıç yaptık! Bununla birlikte, turnuvayı iyi taraflarımızı görmek ve sahada birbirimizi tanımak için bir şans olarak kullandık.”

Bu tür son dakika hazırlıkları ideal olmamasına karşın Fort Lauderdale hala daha önce Amerika'da salon voleybolu oynayan Becky için özel bir olaydı. İlk baştaki duygularının "şaşırtıcı" olmasına karşın, Fort Lauderdale’ye değişik bir görünüm kattı. Bunda annesinin ve beraber büyüdüğü en iyi arkadaşlarından beşinin de Florida'ya gelmesinin büyük rolü vardı.

Plaj sezonu yoğunluğunun artmaya başlamasıyla, Perry ve Menegatti'nin en iyi dereceleri 25.lik ve 17. sıra idi. Bu derecelerde sırasıyla Fort Lauderdale ve Xiamen’de elde edilmişti.  Her ne kadar yavaş bir başlangıç gibi gözükse de, Becky işleri kısa sürede eline aldı.

“Sonuçlara odaklanmak gerçekten kolaydır, ancak herkes başarıya farklı bir yoldan gider. Başarının geleceğine, gelişimine, iyi oynamanıza ve işimizin tadını çıkarmaya odaklandığımız sürece geri kalanın kendinden geleceğinden eminim.”

Rio Open için hazırlanırken, Becky'nin elle tutulur bir sakinlik ve inanç hissi vardı. Sevinç ve heyecanla "Çok kısa sürede çok şey geliştirdim" diyordu. Yeni bir şeyler başlattığınızda, daha yeni Beach Voleybol oynamaya başladığım gibi gelişmeler büyüktür. Plaj Voleybolu gibi yeni bir şeye başladığınızda gelişmeler önemli oluyor. Gün geçtikçe daha iyi olursanız iyileştirilecek şeyler giderek daha küçülüyor, daha spesifik ve daha zor bir hale geliyor. Şu an ikinci aşamaya giriyorum ve beni getirdiği zorlu seviyeye bayılıyorum.”

 

Anahtar Kelimeler: İtalya

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV