26 Haziran 2019 Çarşamba

Kumda Voleybol Heyecanı Başlıyor

Minikler ve gençler kadar yetişkinlerin de voleybolun tadını antrenman yaparak ve oynayarak çıkarmalarını hedefleyen ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” 06 Nisan 2019 Cumartesi günü Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Merkezi kortlarında başlıyor.

29 Mart 2019 Cuma 10:15
Kumda Voleybol Heyecanı Başlıyor
Minikler ve gençler kadar yetişkinlerin de voleybolun tadını antrenman yaparak ve oynayarak çıkarmalarını hedefleyen ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” 06 Nisan 2019 Cumartesi günü Antalya Spor Salonu Plaj Voleybolu Merkezi kortlarında başlıyor. Plaj Voleybolu milli takım antrenörleri eşliğinde düzenlenecek etkinlikte, plaj voleybolu oynamış ya da oynamak isteyen 23 yaş ve üzeri  tüm bireylerin düzenli ve bilinçli antrenman ve maç yapmaları amaçlanıyor.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından  Antalya Spor Salonu yanında kurulan Plaj Voleybolu Merkezi’nde düzenlenecek organizasyona katılım ise ücretsiz. Daha sonra açıklanacak etkinlik takviminde ”Yetişkinler için Kumda Voleybol” etkinliği İzmir, Bursa ve Samsun’da devam edecek.


Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: plajorganizasyon@tvf.org.tr 
Anahtar Kelimeler: TVF, Plaj Voleybolu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV