26 Haziran 2019 Çarşamba

Plaj Voleybolu İlk Kez Hindistan'da

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Hindistan’da

18 Şubat 2019 Pazartesi 12:32
Plaj Voleybolu İlk Kez Hindistan'da
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu, 28 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında üçüncü durağı için ilk kez Hindistan'da Visakhapatnam'e gidiyor. 

Bir liman şehri ve sanayi merkezi olan Visakhapatnam, RamaKrishna Plajı'nda yapılacak olan çiftler kadınlar ve erkekler turnuvasına kapılarını açacak. Bu, 2008 ve 2010'da Challenger / Satellite etkinliklerine ev sahipliği yaptıktan sonra Hindistan'ın ev sahipliği yaptığı üçüncü FIVB plaj voleybolu etkinliği olacak.

4 gün sürecek olan turnuvaya 20 ülkeden 30 erkek takım katılacak. Bu ülkeler; Avusturya, Kanada, Çin Taipei, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Almanya, İran, Japonya, Letonya, Norveç, Polonya, Katar, Rusya, Singapur, Slovenya, Güney Afrika, Türkmenistan, Ukrayna, ABD ve ev sahibi Hindistan.

Kadınlarda ise 12 ülkeden 21 takım yer alacak. Bu ülkeler; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Hindistan, Israil, Japonya, Malezya, Rusya, Singapur, Güney Afrika, ABD ve Vanuatu.

Iranlı Arash Vakili ve Bahman Salamiinjehboroun ile Erkeklerde Singapur’dan Kingsley Tay ve Fan Yang Mark Shen bayanlarda ise Çek Cumhuriyeti’nden Martina Bonnerova ve Martina Maixnerova ile Japon Chiyo Suzuki ve Yurika Sakaguchi ilk iki seri başı takım durumundalar.
Bonnerova, geçen yıl partneri Sarka Nakladalova ile Dünya Turu  Agadir 2 Yıldızlı etkinliğinde gümüş madalya elde ettiler.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV