22 Nisan 2019 Pazartesi

PRO Beach Tour İzmir Etabı tamamlandı

2018 Pro Beach Tour İzmir Etabı’nda Madalya ve Ödüller Sahiplerini Buldu

02 Nisan 2018 Pazartesi 08:03
PRO Beach Tour İzmir Etabı tamamlandı
 2018 Pro Beach Tour İzmir Etabı’nda 1 Nisan Pazar günü, oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Kadınlar kategorisinin şampiyonları Aleyna Vence – Khakimzanova Ksenia ikilisine madalyalarını; Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ebru Karayılan – Tuğba Özdemir ikilisi madalyalarını ve kupalarını; Lions 118R Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Kemal Çemberci’den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Selin Yurtsever – Melis Ece Yurtsever ikilisine ise madalyalarını ve kupalarını; TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsü verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Murat Giginoğlu – Volkan Göğtepe ikilisine ise madalyalarını; Lions 118R Federasyon Başkanı Hayri Tuna Yükselen, kupalarını; TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Sefa Urlu – Hasan Hüseyin Mermer ikilisi madalyalarını TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Turnuvanın üçüncüsü olan Ali Berke Sağır – Engin Özbek ikilisine ise madalyalarını ve kupalarını TVF İzmir Voleybol İl Temsilciliği İl Hakem Kurulu Üyesi Nektel Koyuncu verdi.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV