18 Ağustos 2019 Pazar

Reid Priddy Plaj Voleybolu Hayatından Zevk Alıyor

Reid Priddy Dünya Turu İçin Yeterli Puan Toplamanın Peşinde

21 Ekim 2018 Pazar 16:31
Reid Priddy Plaj Voleybolu Hayatından Zevk Alıyor
 Amerikan voleybolunun olimpiyat şampiyonu ismi Reid Priddy' nin plaj voleybolunda yeni bir kariyere başlamaya karar vermesinden bu yana iki yıl geçti. Efsanevi oyuncu kumlarda bazı başarılar elde etti, ama sonuçlar, onu yeni işi için en mutlu eden şeyler değil.  

Bu hafta p1440 tarafından gerçekleştirilen FIVB Las Vegas Açık'ta yarışan Priddy Priddy, plajda ikinci sezonunu yaşıyor ve geçtiğimiz sezonlardaki yaşam tarzından daha mutlu bir yaşam süremezdi.

 

Bununla birlikte, uluslararası olarak oynamak Priddy’nin şimdiye kadarki kısa plaj voleybolu kariyerinde devamlı olmadı. 41 yaşındaki savunma oyuncusu, plaj voleyboluna geçişinden bu yana sadece beş Dünya Turu etkinliğinde yarıştı ve 2018-2019 sezonunun başlamasıyla değişmesi gereken bir şeyler söz konusu.

Uluslararası sıralama merdivenine tırmanan bir kimse olarak Priddy, en önemli Dünya Turu etkinliklerine girebilmek için yeterince puan kazanmaya çalışıyor ve bu da dört yıldızlı Las Vegas Açık'ı kendisi ve ortağı Jeremy Casebeer için daha da önemli kılan bir şey.

Uluslararası sonuçlar elde etmek için hala Amerikan yolculuğuna devam eden bir basamak. 

 

Anahtar Kelimeler: Reid Priddy

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV