24 Haziran 2019 Pazartesi

Rusya EuroBeachVolley 2019'u Bekliyor

EuroBeachVolley 2019 Ağustos Ayında Moskova’da

09 Aralık 2018 Pazar 06:27
Rusya EuroBeachVolley 2019'u Bekliyor
 EuroBeachVolley 2019, oyuncular, taraftarlar ve medya için büyük bir parti olacak! Bu nedenle, hayranları ve tüm Plaj Voleybol topluluğu modern, kapsayıcı ve çekici bir görsel kimlik hak ediyor. Kumdan başlayarak Plaj Voleybolunu ve kendine has özelliklerini tanıtmak için kullanılan özel renklerle oluşturulmuş yeni simgesi CEVin tam olarak yeniden markalaşma sürecine devam etmesi için tasarladığı bir şey. 

EuroBeachVolley 2019, Avrupa'nın en ikonik mekanlarından biri olan Moskova’daki Luzhiniki spor kompleksinde  5 - 11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Böylece Rusya'nın başkenti, 2005 yılından sonra ikinci kez Plaj Voleybol'un en prestijli yarışmasına ev sahipliği yapacak. Bu arada Plaj Voleybolu, Rusya Federasyonu genelinde popülerlik kazandı ve Rus takımları sadece yaş grubu yarışmalarında değil, aynı zamanda üst düzeylerde de dikkate alınması gereken bir güç haline geldiler.

Rusya, EuroBeachVolley'de erkeklerde altın madalyayı hiç kazanmadı. 2016 yılında Krasilnikov / Semenov ile gümüş madalya ile en iyi sonuçları elde ederken, Dmitry Barsouk ve Igor Kolodinsky ile 2008'de Hamburg'da bronz madalya kazandı. Natalya Uryadova ve Alexandra Shiryaeva 2006 yılında Lahey’de bayanlarda altın madalya kazanmadan önce Ekaterina Birlova ve Evgenia Ukolova Rusya’ya Klagenfurt’taki 2015 Avrupa Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanmışlardı.
Anahtar Kelimeler: EuroBeachVolley 2019

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV