22 Nisan 2019 Pazartesi

Talina ve Talita Geri Döndü

Talina Ve Talita Brezilya Plaj Voleybolu Turu ile Geri Döndüler

30 Kasım 2018 Cuma 06:51
Talina ve Talita Geri Döndü
Talita Antunes ve Taiana Lima, FIVB Plaj Voleybol Dünya Turu'nda birlikte oynadıktan dört yıl sonra ortaklıklarını yeniden başlattılar. 

Brezilyalılar Talita'nın kocası Renato Franca tarafından çalıştırılıyorlar ve ikili Brezilya Plaj Voleybolu Turu'nun Campo Grande etabında başarılı sonuçlar aldılar. 

Brezilyalı oyuncular, 2013 ve 2014 yıllarında bir arada oynadılar. Beş kez Dünya Turu etabında podyuma çıktıktan sonra ilk yıllarında FIVB Plaj Voleybol Dünya Sıralamasında zirveye yükseldiler. 

Yollarını ayırmadan önce birlikte dört Dünya Turu’ndan fazlasında bir arada oynadılar. Ayrılmalarına neden Talita’nın iki yıl aradan sonra spora geri dönen Larissa Franca ile bir araya gelmesi idi. 

Talita, Larissa'nın yanında üç buçuk sezon geçirdi ve ikili 14 Dünya Turu altın madalyası ve Viyana’daki 2017 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

36 yaşındaki Brezilyalı ilk çocuğu Renato’nun dünyaya gelmesinden sonra 2018 sezonunun tamamını kaçırdı. Larissa 2017'nin sonundan beri mola verdi.

 

Anahtar Kelimeler: Talita Antunes, Taiana Lima,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV