20 Haziran 2018 Çarşamba

Teknoloji Plaj Voleyboluna da girdi

Son İki Günde Tüm Takımlar Seyirciyi Kuma Yakınlaştırmak İçinTeknolojik Etiketlerle Donatılıyor

07 Ağustos 2017 Pazartesi 06:50
Teknoloji Plaj Voleyboluna da girdi

A1 ve Kinexon tarafından birlikte organize edilen 2017 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası, spora son teknoloji ve yenilikleri getirerek onun dünya çapında bir kitleye ulaşmasını sağlıyor.

Turnuvanın son iki  gününde tüm takımlar, Taraftarların kuma daha da yakınlaşmalarına yardımcı olacak son teknoloji etiketlerle donatılmış olacak.

Şimdiye dek ilk kez, oyunculardan doğrudan veriler aktarılacak ve dünyanın en büyük plaj voleybolu turnuvasının çekici final hafta sonununun daha ayrıntılı olarak izlemesine olanak tanıyacak.

Oyuncular madalya ve Viyana Tuna Adası'na dair kendilerine verilecek hatıra eşyalarını, hareketlerini ve kumdaki performanslarını izlemek için formalarına entegre edilmiş küçük etiketler takacaklar.

İzleyiciyi evde ne izliyor? Her sporcunun sahada ne kadar yer kapladığının en güzel ayrıntıları, maksimum hız ve smaçlar için ne kadar zıplıyorlar. Bütün bunlar göze kıyasla plaj voleybolunda daha fazla ayrıntı olduğunu gösteriyor.

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV