25 Mart 2019 Pazartesi

Yasemin Altıner Katar'da ülkemizi temsil ediyor

Murat Giginoğlu ve Hasan Hüseyin Mermer’den oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımımızın 1. Eleme Turunda veda ettiği FIVB 2018 Plaj Voleybolu Dünya Turu Katar Etabında Uluslararası Plaj Voleybolu Hakemimiz Yasemin Altıner Akıncı görev yapamaya devam ediyor.

07 Mart 2018 Çarşamba 08:33
Yasemin Altıner Katar'da ülkemizi temsil ediyor
Murat Giginoğlu ve Hasan Hüseyin Mermer’den oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımımızın 1. Eleme Turunda veda ettiği FIVB 2018 Plaj Voleybolu Dünya Turu Katar Etabında Uluslararası Plaj Voleybolu Hakemimiz Yasemin Altıner Akıncı 7 Mart Çarşamba günü iki maçta daha görev yapacak.  
Altıner, Dalhausser/Lucena (ABD) - Ziad/Nassır (Katar) takımları arasında oynanacak Ana Tablo a Grubu maçında Başhakem olarak görev yapacak. Altıner'in yardımcılığını ise İspanyol Jose Maria Padron yapacak. Karşılaşma TSİ ile 10.00'da başlayacak. Başarılı hakemimiz, günün ikinci maçında ise Plavins/Tocs (Letonya) – Julio/Jeferson (Katar) takımlarının mücadelesinde Stephan Müller’e Yardımcılık yapacak. Bu karşılaşmanın başlama saati ise TSİ 11.00
Temsilcimiz turnuvanın ilk gününde Semenov/Leshukov (Rusya) - Nurminen/Siren (Finlandiya) eleme turu maçında Yardımcı Hakem olarak, Ermacora/Pristauz (Avusturya) - Bergman/Harms (Almanya) maçında başhakem olarak görev yapmıştı.

Yasemin Altıner Akıncı’ya başarılar dileriz.

Voleybol Aktüel

  

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV