16 Ocak 2019 Çarşamba

Yıldızlar Şubatı Bekliyor

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Şubat Ayında Başlıyor

27 Ocak 2018 Cumartesi 07:18
Yıldızlar Şubatı Bekliyor

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu etkinlikleri Şubat ayında başlayacak şekilde ayarlandı.

Dünya Turu etkinliği, 1-4 Şubat tarihleri arasında 1 yıldızlı Avustralya’nın  Shepparton kentinde başlayacak, ardından 20-24 Şubat tarihleri arasındaki 3 yıldızlı etkinlik için İran'ın Kish Adası'na geçecek.5 yıldızlı Fort Lauderdale Major 27 Şubat 4 Mart arasında gerçekleştirilecek.

Vanuatu'an Miller Pata, Linline Matauatu, Loti Joe ve Sherysyn Toko, 2018 Dünya Turu yolculuğuna başlamaya hazırlar. İlk durakları Shepparton olacak ve burada Avustralya’nın üst düzey takımlarından  Clima ve Mariafe Artacho Del Solar ile karşılaşacaklar.

Letonyalı Martin Plavins ve Edgar Tocs, 4 yıldızlı Hague etkinliğindeki altın madalya ve Pelhrimov’daki CEV Plaj Voleybolu Masters’daki bronz madalya sonrasında madalya için mücadele edecekler.

Alix Klineman partneri April Ross ile birlikte kazandıkları ilk Dünya Turu etkinliği olan Hague’den sonra Fort Lauderdale Major’de de madalya peşinde koşacaklar.

Alvaro Filho ve Saymon Barbosa, Fort Lauderdale'de geçen yılki finalde vatandaşları Pedro Solberg ve Guto'yu mağlup etmişlerdi. Ve Saymon, 5-Yıldızlı bu etkinlikteki unvanlarını korumak için çalışmalara devam ediyor.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV