23 Temmuz 2018 Pazartesi

Gates 7 Hayranı Bir Sırp Ana Lazereviç

Ülkesinin Milli Marşının Çalındığı 2011 Avrupa Şampiyonası’nı Unutamıyor

06 Mart 2017 Pazartesi 11:45
Gates 7 Hayranı Bir Sırp Ana Lazereviç
 Ana Lazereviç Kimdir?

04.07.1991 tarihinde Sırbistan’da doğdum. Uzun bir süre genç milli takımda oynadım ve  2011 yılında Sırbistan A Takımı’na çağrıldım. Bu fırsatı iyi değerlendirdim ve A takımın vazgeçilmez bir parçası haline geldim. A milli takım ile birlikte 2011 Avrupa Şampiyonası’nda, 2011 Avrupa Ligi’nde altın aynı yıl Dünya Grand Prix de bronz madalya kazandım.

Voleybol Kariyerine Ne Zaman Başladın?

Voleybola ilk adımlarımı 8 yaşında attım ve profesyonel kariyerime ise 15 yaşımda başladım.

Sırbistan Milli takım Formasını Kaç Kez Giydin?

Kesin emin değilim. Fakat 20 civarında.

Bize Sırbistan’daki Voleybolu Ve Seyircileri Anlatabilir misin?

Sırbistan bir voleybol ülkesi. Voleybola yapılan yatırımlar ile geleceğin şampiyonları yaratılıyor. Seyirciler için tek söyleyebileceğim mükemmel oldukları. Her zaman desteklemeye devam ediyorlar. Onlarla birlikte her zaman engeller daha kolay aşılıyor.

2011 Avrupa Şampiyonası’nı Anlatabilir misin?

Hayatımdaki en güzel anlardı. Gerçekten bu altın takımın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Bu başarıyı tekrar elde edebilmek için çok çalışmak gerekir.

Beşiktaş’daki Voleybolu Ve Beşiktaş Seyircisini Anlatabilir misin?

Beşiktaş'ta beni çok iyi karşıladılar ve hemen benimsediler. Seyirciler gerçekten de kendini  bu takıma adamışlardı ve çok iyilerdi. Gerçekten de güzel anılarım oldu.

Bize 2011 Avrupa Ligi’ni Anlatabilir misin?

2011 Avrupa Ligi’nde Sırbistan milli takımında görev yaptım. Oldukça gergin olduğumu hatırlıyorum ama muhteşem bir deneyim oldu. Ülkenin marşını dinlemek ve ülkenize zafer, sevinç getirmek güzel bir his.

Olympiacos Günlerini Anlatabilir misin?

Olympiacos günleri şaşırtıcı ve bir o kadar da özeldi. Bu kulübün her zaman için kalbimde özel bir yeri oldu. Bu kulüpte yaşadıklarımla bir kitap yazabilirim bu yüzden kısa geçiyorum. Burada gerçekten güzel günler geçirdim ve bu kulüp benim ikinci evim gibi.

Olympiacos Taraftarı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yanımda olduklarını hissettiğimde asla endişelenmiyorum. Gerçekten bize enerji verirler ve zafer kazanmamıza yardımcı oluyorlar. Sadece taraftarlar  yüzünden futbol maçlarına gidiyorum. İnanılmaz bir atmosfer yaratıyorlar. Ben deliyim ve Gate 7'ye gitmek istiyorum:)

Senin İçin Kazandığın Ödüllerden hangisi Daha Önemli?

Kesinlikle en değerlisi Avrupa Şampiyonası madalyası, daha sonra ise Olymiacos ile kazandığım çifte şampiyonluk geliyor.

Bir Çok Ülke Ve Takımda Voleybol Oynadın. Sence Bunlardan En İlginci Hangisiydi?

Sırbistan, Türkiye, Fransa’da oynadım ve şimdi de Yunanistan’dayım. Bence en ilginç olanı en iyi voleybol liglerinden birine sahip olan Türkiye. Umarım bir gün İstanbul’a geri dönerim.

Dünyada En Beğendiğin Voleybolcu Kim ?

Zor soru…Giba!

Kariyerinde unutamadığın Bir Anın var mı?

Şüphesiz bir çok hatıram var. En güzel anılarım Istanbul ve hiç şüphesiz Atina’dan.

Şampiyonlar Ligi hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yakında yüksek kaliteli bir voleybol izleyebileceğiz. Her takımın eşit derecede zor olduğunu düşünüyorum.İzlemek için sabırsızlanıyorum.

Video Challange Sistem Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bazen hakemlerin topun içeride mi dışarıda mı olduğunu görmeleri oldukça zordur. Bence çok yardımcı olabilir, özellikle de setin sonundaysa. Bana göre harika bir sistem.

Anahtar Kelimeler: Ana Lazerevic

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV