16 Aralık 2018 Pazar

2018 Veteranlar Voleybol Turnuvası'na Doğru

Turnuvaya Dünyanın Dört Bir Tarafından Takımlar Davet Ediliyor

31 Ekim 2017 Salı 06:52
2018 Veteranlar Voleybol Turnuvası'na Doğru

Bu yılın başlarında başarılı geçen yıl bir gala ile kutlandıktan sonra, Uluslararası Veteran Voleybol Turnuvası organizatörleri, Ostrava'da 21-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 tarihli yarışmaya katılmak için dünyanın dört bir yanından oyuncular ve ekipler davet ediyorlar.

Uluslararası Veteran Voleybol Birliği (IVVA), organizasyonu bir kez daha Çek Voleybol Federasyonu ve Orta Avrupa Voleybol Alan Birliği (MEVZA) işbirliği ile gerçekleştirecek.

Geleneksel turnuvanın 2017 etabına 10 farklı Avrupa ülkesinden 26 takım katılmıştı. Organizatörler 2018 yılında, ilginin daha da büyük olmasını ve tüm dünyadaki ülkeleri temsil eden ekiplerin katılımını umut ediyorlar. Takımlar aşağıda belirtilen yaş kategorilerinden birinde mücadele edebilecekler:

Erkekler : 40-47, 48-55, 56+
Bayanlar : 35-45, 46+

“Sizi ve ekibinizi yeteneklerinizi test etmek ve dünyanın dört bir yanından gelen diğer Voleybol "veteranları" ile mücadele etmeye çağırıyoruz.”diyor IVVA Başkan Yardımcısı ve eski plaj voleybol yıldızı Premysl Kubala ile Jan Hadrava. “Bu turnuvayı eski profesyonel voleybol oyuncuları için ve ayrıca voleybolu sadece bir tutku için oynayan amatörler için tasarladık. Bu harika spor etkinliği için Ostrava'ya gelme şansınızı kaçırmayın!”

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV