17 Ocak 2019 Perşembe

Manisa'da voleybol adına güzel işler oluyor

Veteran Voleybolcu Mehmet Çelik ve BİZ TÜRK VETERANLARI pilot bölge olarak seçtikleri Manisa'da 5 okulda çocuklara voleybol sevgili ile birlikte Atatürk, vatan ve millet sevgisi aşılıyor.

19 Ocak 2018 Cuma 16:13
Manisa'da voleybol adına güzel işler oluyor
 Ülkemizde günden güne daha büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Veteran Voleybolu, sosyal sorumluluk alanında da kendini göstermeye başladı. Her ne kadar hepimizi üzen bir durum yaşanmış olsa da Manisa’da düzenlenen son Veteran Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda  ilk ve orta okul seviyesindeki öğrencilere130 Atatürk Tişörtü yaptırarak başlanılan proje, kapsamı genişleyerek büyümeye devam ediyor.
Pilot bölge olarak seçilen Manisa’da, veteran voleybolcu Mehmet Çelik önderliğinde BİZ TÜRK VETERANLARI adı ile faaliyetlerde  bulunan grup, yaptıkları organizasyonlarla şu an için 5 okulda aktif olarak voleybolu sevdirmeye devam ediyor.
Fabrika Voleybol projesinin bir adım öncesi  olarak da kabul edilebilecek bir etkinlik programı olarak kurgulanan bu projede hedef, Fabrika Voleybola yönlendirilecek çocuklarımızın voleybolu daha erken tanıması ve Fabrika Voleybola daha bilinçli bir şekilde yönlendirilmesi.

Voleybol Aktüel olarak;  Veteran Voleybolcu Mehmet Çelik ve BİZ TÜRK VETERANLARI’na voleybolumuza ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza yönelik Atatürk, vatan ve voleybol sevgisi aşılamalarından dolayı teşekkür ediyoruz.Anahtar Kelimeler: Veteran Voleybolu, Manisa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV