24 Haziran 2019 Pazartesi

Tolga Demirer Unutulmadı

1.Atatürk Ve Tolga Demirer Masterlar Turnuvası Manisa’da Yapıldı

26 Şubat 2018 Pazartesi 15:49
Tolga Demirer Unutulmadı
1.Atatürk Ve Tolga Demirer Masterlar Turnuvası, 24-25 Şubat tarihleri arasında Manisa’da gerçekleştirildi. Turnuvada, 10 erkek 6 kadın olmak üzere toplam 16 takım mücadele etti.

Salonda; Tolga Demirer, rahmetli Erdal Önder ve yaşayan efsane milli voleybolcu Sami (Abi) için 1.5mx3 m.lik bannerler yer aldı.

Turnuvanın son gününde 8-12 yaşlarındaki salonları olmayan 4 ilkokuldan getirilen 55 kız ve erkek çocuk salonda ağırlandı. Misafir çocuklar; pankart tuttular, tüm takımlarla fotoğraf çektirdiler, top toplamaya yardımcı oldular, şeref tribünün de oturarak içecek ve ikramlardan faydalandılar. Bu organizasyonu il temsilcisi Ahmet Dalkıran öncülüğünde Beden Eğitimi öğretmeni aynı zamanda veteran oyuncu olan Mehmet Çalık yaptı.

Son gün TVF eski başkanı Özkan Mutlugil ve Akın İra kadınlar finalini yöneterek bir jestte bulundular. Organizasyonda dereceye giren takımlar şöyle oluştu:

+45 ERKEK Kategorisi ; 1- Büyükdere Borankay 2- İzmir Kartallar

+50 ERKEK Kategorisi ; 1- Dimes 2- Eskişehir Veteranları

+55 ERKEK Kategorisi ; 1- İZMİRGÜCÜ 2- Ege 1980 3- İzmir Aliağa

KADINLAR + 31-37 Kategorisi ; 1- İZMİR BAROSU 2- İZMİR GAZİ

Kupa ve madalya töreni, Eskişehir Es26 kanalı tarafından naklen yayınlandı ve merhum Tolga Demirer ve tüm rahmetli voleybolcular için lokma döküldü ve dağıtıldı..

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV