19 Ağustos 2019 Pazartesi

Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası Toplantı Duyurusu

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ın talimatı ile bundan sonraki süreçte Türkiye'de Veteran Voleybolu'nun TVF tarafından organize edileceğinin duyurulmasının ardından detayların konuşulacağı bir toplantı düzenlendi.

20 Eylül 2018 Perşembe 09:14
Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası Toplantı Duyurusu
TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ın talimatı ile bundan sonraki süreçte Türkiye'de Veteran Voleybolu'nun TVF tarafından organize edileceğinin duyurulmasının ardından detayların konuşulacağı bir toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıyla iligli olarak TVF'den yapılan duyuru şöyle:

Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası Toplantı Duyurusu


Aktif sporculuk hayatını sonlandırmış veya hala aktif olan voleybolcular ile voleybol severleri bir çatı altında toplamak, tekrar birlikte spor yapmalarına imkan sağlamak amacıyla düzenlenen Veteranlar Şampiyonası’nın önümüzdeki dönemlere ilişkin planlamasının yapılacağı görüş, öneri toplantısı 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 14:00’te Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Toplantıya katılmak isteyen temsilcilerin 21 Eylül 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar hangi kulüp/takım adına katılacakları bilgisini ve iletişim bilgilerini (telefon ve e-posta adresi) gizem.calik@tvf.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlgililere önemle duyurulur.

Türkiye Voleybol Federasyonu 
Anahtar Kelimeler: TVF, Veteran Voleybolu

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV