26 Eylül 2018 Çarşamba

Veteran Şampiyonası ile ilgili önemli duyuru

Veteranlar Şampiyonası tarih ve yer değişikliği yapılmıştır!

03 Şubat 2016 Çarşamba 19:00
Veteran Şampiyonası ile ilgili önemli duyuru
 TVF 2. Veteranlar Şampiyonası 2-5 Haziran 2016 tarihleri arasında İzmir Gaziemir’de yapılacak olan Türkiye Genç Kızlar ve Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası ile eşzamanlı düzenlenecektir. Şampiyona’nın müsabaka programının belirlenebilmesi için Şampiyonaya katılacak takımlarımızın 1 Mart 2016 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

 

Sporcu ve takımlarla ilgili bilgiler

 

1) 2015-2016 sezonu için erkeklerde 35+ ve 45+,  bayanlarda 31+ yaş grupları için takımlar oluşturulacaktır. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) müracaat sayısına göre yaş gruplarını değiştirme hakkına sahiptir. (Yaş gurubunun birinde oynayan oyuncular aynı turnuvada bir başka kategoride oynayamazlar)

 

2) Yaş kategorilerinde doğum yılı baz alınır. Gün ve ay hesabı yapılmaz. (Örnek: 35+ kategorisi için 1980 doğumlu olmak yeterlidir.)

 

3) Oyuncuların spor yapmaları için herhangi bir engeli bulunmamalıdır.

  

4) Takımların, müsabakalarda yer almak istediklerini beyan eden taahhütnameyi 1 Mart 2016 tarihine kadar katılım ücreti dekontu ile beraber TVF’ye göndermeleri gerekmektedir.

 

5) Herhangi bir takıma mensup olmayan ancak müsabakalarda yer almak istediğini bildiren sporcuların diğer takım ve sporcularla bağlantı kurması Veteran Voleybol Koordinatörlüğü tarafından sağlanır.

 

6) Her sporcu ve takım TVF karar ve talimatlarına uymak zorundadır.

 

7) Takımlar, TVF’nin düzenlediği organizasyona katılacağını beyan etmiş olmalarına rağmen katılmamaları halinde; TVF Yönetim ve Disiplin Kurulları tarafından verilecek her türlü karara uymak zorundadırlar.

 

Müsabakalarla ilgili bilgiler

 

1) Müsabakalarda uluslararası oyun kuralları geçerli olup, müsabakalar kazanılmış iki set üzerinden oynanacaktır.

 

2) Müsabakaların gözlemci ve hakemleri TVF tarafından atanacaktır. Gözlemci, hakem ve salon personeli ücretleri TVF tarafından karşılanacaktır.

 

3) Müsabakalara katılacak takımlara seyahat ve konaklama için ödeme yapılmayacaktır.

 

4) Takımlar müsabakalarda meydana gelebilecek ceza veya benzeri konularda TVF tarafından uygulanacak her türlü maddi yükümlülüğü kabul eder.

 

5) Formalar, TVF tarafından belirlenmiş olan standartlara uygun olacaktır. Sporcular, birbiri ile tıpatıp aynı olan malzemeleri giymek zorundadır. Reklam ve sponsor alanı konusunda bir sınırlama yoktur.

 

6) Takımlar kendileri ile ilgili belge, bilgi, program ve çoğaltılmaması gereken materyaller ile bunların kullanım hakları konusunda tüm yetkinin TVF’de olduğunu kabul eder.

 

7) Takımlar herhangi bir kulüp ismiyle yarışabilecekleri gibi sponsor ismi de kullanabilirler. Ayrıca kendi belirledikleri isim altında da yarışabilirler. Kullanılan takım isimlerinin spor ahlak ve kurallarına uyması gerekmektedir.

 

8) Takımlar müsabakalara katılmak için 1000 TL katılım ücretini TVF’nin TEB KIZILAY 30526 nolu hesabına yatırıp dekontunu TVF’ye göndereceklerdir. Yatırılacak olan bu paranın 500 TL’si Şampiyona’nın bitiminde takım sorumluları tarafından verilecek olan hesap numarasına geri ödenecektir. Katılım ücretini belirtilen sürede yatırmayan takımlar turnuvaya dahil edilmeyeceklerdir. Şampiyonaya katılımını bildirdikten sonra çekilen ve Şampiyonayı tamamlamayan takımlara geri ödeme yapılmaz.

  

9) Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara (1., 2. ve 3.) madalya-kupaları ve kategorilerinde seçilecek olan en değerli oyunculara ödülleri TVF tarafından verilecektir.

 

10) Takımların konaklaması ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup, detaylı bilgiler bilahare duyurulacaktır.

 

TURNUVA SORUMLUSU: ALTAN ARSLAN

 

KOORDINATÖR:                                                                            

Aziz YENER  0 535 890 40 14    

E-posta: aziz.yener@tvf.org.tr                                      

 

SEKRETER

Gizem ÇALIK 0312 221 40 40 / 1515

E-posta: gizem.calik@tvf.org.tr

Taahhütname için&

Anahtar Kelimeler: TVf, Veteran Şampiyonası

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV