Avrupa

1DayMore4Volleyball’a rekor müracaat

1DayMore4Volleyball’da 2016 Yılı Rekoru Kırıldı

64.305 kadar voleybol tutkunu bugüne kadar # 1DayMore4Volleyball’ın ikincisine katılmak için kaydoldu! Bu rakam, bu yıl gerçekleşecek olan kitlesel katılım etkinliğinin 2016 yılındaki rekoru kırdı ve birçok kişinin daha asıl olaydan beş hafta kadar uzak olduğumuz için etkinliğe katılması bekleniyor.

Her şey, CEV’nin tüm disiplinlerden bir dizi yıldız oyuncunun (#VolleySkillChallenge fragmanında yer alan Eda Erdem, Tijana Boskovic, Viacheslav Krasilnikov ve Florian Schnetzer gibi) yardımıyla kayıt sürecini başlattığı 4 Ocak’ta başladı. Topu tüm vücutlarıyla oynama yeteneklerini gösterirken, bu yıldızlar Avrupa genelinden voleybol taraftarlarını kaydolmaya ve #1DayMore4Volleyball  için hazırlanmaya davet etti. nihai ‘Voleybol partisi’ 29 Şubat 2020’de gerçekleşecek.

Gerçek katılımcı sayısı, 1.386 mekanda artık günde gerçekleşmesi nedeniyle 29 puanın sembolik işaretine kadar 6.478’e kadar oyuna karşılık geliyor. Ancak, Avrupa Voleybol ailesi bu sayıları daha da etkileyici bir seviyeye taşımak istiyor ve sizi süperstar, Olimpiyat ve Dünya şampiyonu Bruno Rezende’nin davetini kabul etmeye teşvik ediyor:

Kayıt olursanız, Avrupa Voleybolu için gerçekten tarihi bir günün parçası olacaksınız; dahası, söz konusu ödüllerden biri için bir şans elde edebileceksiniz. Ödül, 16 Mayıs’ta Berlin’deki Max-Schmeling-Halle’de gerçekleşecek olan merakla beklenen CEV Şampiyonlar Ligi Voleybolu 2020 Süper Finalleri’ne seyahat, konaklama ve katılımı içeriyor!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu