Genel HaberlerManşet

2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

20-24 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara ilinde 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açılacak olup; kursa katılacak olan antrenörlerimizin isim listesi ve ders programları ile ders notları aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

Katılımcı listesi için tıklayınız.

Ders programı için tıklayınız.

Ders Notları

Müsabaka Yönetimi

Yetenek Seçimi

Çocuk ve Gençler için Voleybol Antrenman Birimi ve Planlaması

Müsabaka Analizi

2. Kademe Üst Düzey Antrenman Planlaması ve Programlaması

Hareket Eğitimi

Voleybola Özel Atletik Performans ve Metodları – 2. Kademe

Önemli Notlar

1-23-24 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak olan uygulamalı dersler 4 ayrı gruplar (salonda) halinde yapılacaktır.

2-Kursa katılacak olan antrenörlerimizin iletişimlerinde sıkıntı yaşamamaları nedeniyle; Federasyonumuzun yetkili personeli tarafından Whatsapp grubu oluşturulacaktır.

3-20-22 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Online (Zoom Meet) eğitiminin ID şifreleri oluşturulan Whatsapp grubunda ve Spor Bilgi Sisteminde kayıtlı e-posta adreslerinize gönderilecektir. (ID şifreler ders başlamadan 10 dakika önce)

4-23 Haziran 2021 tarihinde uygulamalı eğitimine katılacak olan antrenörlerimizin grupları (başvuru saatlerine ve sıralamasına göre listelenecektir) Whatsapp üzerinden bildirilecektir.

5-Uygulamalı eğitiminin verileceği salonların konumları ve adres bilgilerini Whatsapp grubundan paylaşılacaktır.

6-23 Haziran 2021 tarihinde uygulamalı eğitime katılacak olan antrenörlerimiz 72 saat önce Covid-19 testlerini yaptırmaları zorunlu olup; eğitim öncesinde test sonuçlarının bir örneğini (çıktılarını) salonda bulunan görevlilere teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde uygulamalı derse alınmayacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu