AvrupaManşet

2022/23 Şampiyonlar Ligi Son Durum

1- A Grubu Fikstür

-> Imoco Volley Conegliano (İtalya)
-> KS Developres Rzeszow (Polonya)
-> Volley Mulhouse Alsace (Fransa)
-> Vasas Obuda Budapest (Maceristan)

31.01.2023
Imoco Volley Conegliano x Vasas Obuda Budapest TSI 20:15

Hakemler: Salvis KURTISS (Letonya), Ozan Çağı Sarıkaya (Türkiye)
Salon: Riz Levente Sporthall Budapest

31. 01.2023
Volley Mulhouse Alsace x KS Developres Rzeszow TSI 21:00

Hakemler: Bogdan Laurentiu Stoica (Romanya), Jörg Kellenberger (Almanya)
Salon: Palais des Sports Mulhouse
Maç Yayını için tıklayınız

2- B Grubu Fikstür

-> Vero Volley Milano (İtalya)
-> Volero Le Cannet (Fransa)
-> CSM Volei Alba-Blaj (Romanya)
-> SC Prometey (Ukrayna)

31. 01.2023
SC Prometey x Vero Volley Milano TSI 20:00

Hakemler: Vlastimil Kovar (Çekya), Aleksander Sikanjic (Lihtenştayn)
Salon: Sport Hall Klimeska Kutna Hora

01.02.2023
CSM Volei Alba-Blaj x Volero Le Cannet TSI 20:00

Hakemler: Jan Krticka (Çekya), Michail Koutsoulas (Yunanistan)
Salon: Sala Sporturilor Tirgu Mures

3- C Grubu Fikstür

-> VakıfBank İstanbul (Türkiye)
-> Igor Gorgonzola Novara (İtalya)
-> SC Potsdam (Almanya)
-> Crvena Zvezda Beograd (Sırbistan)

31.01.2023
Crvena Zvezda Beograd x VakıfBank İstanbul TSI 21:00

Hakemler: Roy Bensimon (İsrail), Tudor Pop (Romanya)
Salon: Ustanova Sportski Centar “Vozdovac” Belgrade
Maç yayını için tıklayınız

31.01.2023
SC Potsdam x Igor Gorgonzola Novara TSI 21:30

Hakemler: Maria de las Olas Rodriguez Machin (İspanya), Kenneth Aro (Finlandiya)
Salon: MBS Arena Potsdam

4- D Grubu Fikstür

-> LKS Commercecon Lodz (Polonya)
-> Allianz MTV Stuttgart (Almanya)
-> Fenerbahçe Opet İstanbul (Türkiye)
-> Club Voleibol Haris Tenerife La Laguna (İspanya)

01.02.2023
Allianz MTV Stuttgart x LKS Commercecon Lodz TSI 21:00

Hakemler: Benone Visan (Romanya), Risto Strandson (Estonya)
Salon: SCHARRena Stuttgart
Maç yayını için tıklayınız

02.02.2023
Club Voleibol Haris Tenerife La Laguna x Fenerbahçe Opet İstanbul TSI 21:00

Hakemler: Olivier Guillet (Fransa), Stefano Cesare (İtalya)
Salon: Pabellon Insular de Santiago Martin Tenerife

5- E Grubu Fikstür

-> Eczacıbaşı Dynavit İstanbul (Türkiye)
-> Grupa Azoty Chemik Police (Polonya)
-> C.S.M. Targoviste (Romanya)
-> VC Maritza Plovdiv (Bulgaristan)

01.02.2023
VC Maritza Plovdiv x Grupa Azoty Chemik Police TSI 19:30

Hakemler: Aleksandar Petrovic (Sırbistan), Sinisa Ovuka (Bosna Hersek)
Salon: Kolodruma Sport Hall Plovdiv

02.02.2023
C.S.M. Targoviste x Eczacıbaşı Dynavit İstanbul TSI 19:00

Hakemler: Mathias Ewald (Almanya), David Fernandez Fuentes (İspanya)
Salon: Sports Hall Targoviste
Maç yayını için tıklayınız

 

Şampiyonlar Ligi 2023 #CLVolleyW

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu