AvrupaManşet

2023 CEV Challenge Cup’ta Elemeler Tamamlandı

Ülkemizi PTT Spor kulübünün temsil ettiği 2023 CEV Challenge Cup’ta eleme turu maçları tamamlandı.

Temsilcimiz PTT, ilk maçta 3-0 yendiği Belçika’nın Tchalou Chapelle-Lez-Herlaimont takımını 22-26, 12-25, 25-20, 20-25 setlerle 3-1 mağlup etti ve tur atladı.

Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz İsmail Yıldırım, Hatice Özmen Yıldız ve Tuncay Kandemir de ülkemizi temsil ettiler.

 

Eleme turu rövanş maçlarında alınan sonuçlar ve tur atlayan takımlar ile son 32 takımın eşleşmesi şöyle:

25.11.2022 İLK MAÇ
KAUNAS VDU: 0 HAIFA VC: 3 0-3 Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım
29.11.2022
Azerrail Bakü: 3 Slavia EU Bratislava: 1 Başhakem: Hatice Özmen Yıldız
HOLTE IF: 3 altın Setle Tur Atladı VB NIEDERÖSTERREICH Sokol/Post: 1 0-3
OK HERCEG NOVI: 3 BK TROMSO: 0
30.11.2022
Rapid BUCURESTI: 3 Tent OBRENOVAC: 0 3-0
Slavia EU Bratislava: 1 Azerrail Bakü: 3 0-3 Yardımcı Hakem: Hatice Özmen Yıldız
Galeb Liko Soho BAR: 0 SLIEDRECHT Sport: 3 0-3
UKF NITRA: 2 Randaberghallen RANDENBERG: 3 0-3
Hapoel KFAR SABA: 3 LP SALO: 0 3-1 Yardımcı Hakem: Tuncay Kandemir
OK GACKO: 3 Reale Mutua Fenera CHIERI: 0 3-0
LEGIONOVIA S.A.: 3 Altın Setle Tur Atladı ASP Thetis VOULA: 0 0-3
RIGAS Volejbola Skola: 3 VK BRUSNO: 2 3-0
BK TROMSO: 0 OK HERCEG NOVI: 3 0-3
Sm’ AESCH Pfeffingen: 2 Panathinaikos ATHENS: 3 0-3
RSR WALFER: 1 ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG: 3 0-3
Apollon LIMASSOL: 2 ZOK UB: 3 0-3
Apollo 8 BORNE: 3 AJM FC PORTO: 0 Altın Setle Tur Atladı 0-3
Tchalou CHAPELLE-LEZ-HERLAIMONT: 1 PTT SPOR: 3 0-3
Kairos PONTA DELGADA: 3 TS Volley DÜDINGEN: 0 3-1
1.12.2022
VK PROSTEJOV: 3 ATSC Kelag KLAGENFURT: 0 3-1
13 – 14 Aralık 2022
 Fatum NYÍREGYHÁZA VK PROSTEJOV
HOLTE IF HÄMEENLINNA
AJM FC PORTO Ribola KAŠTELA
OK HERCEG NOVI Asterix Avo BEVEREN
Azerrail Bakü VfB SUHL Thüringen
HAIFA VC UVC Holding GRAZ
RIGAS Volejbola Skola Jedinstvo STARA PAZOVA
ZOK UB Kanti SCHAFFHAUSEN
ASKÖ Steelvolleys LINZ/STEG Aris THESSALONIKI
RANDABERG IL Kairos PONTA DELGADA
Reale Mutua Fenera CHIERI LEGIONOVIA S.A.
Panathinaikos ATHENS Neptunes NANTES
TJ OSTRAVA Rapid BUCURESTI
CSM LUGOJ PTT
Hapoel KFAR SABA Avarca de MENORCA
SLIEDRECHT Sport Bye

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu