Genel Haberler

‘’30 Ağustos’ta şampiyon olduğumuz için inanılmaz gurur duyduk’’

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler programına Galatasaray HDI Sigorta’nın genç oyuncusu Çağla Salih konuk oldu. İşte bu keyifli sohbetin öne çıkan başlıkları..

‘’İlklerimi yaşadığım sezondu’’

Ben ilk defa A takım forması giydim bu sene. Benim için çok özel ve inanılmaz bir tecrübeydi. Benden çok çok tecrübeli ablalarımla antrenman yaptığım için onlarla aynı atmosferi solumak bile beni bir tık ileri götürdü açıkçası. O antrenman temposuna dahil oldum. Soyunma odaları ve maç derken kendimi çok daha ilerlemiş hissettim aslında. Tabiki dilediğimiz gibi bir sezon geçmedi. Hem korona hem de antrenmansız kaldığımız dönemler oldu. Takım olarak da bizi zorladı ama kendi açımdan değerlendirecek olursam güzeldi çünkü ilklerimi yaşadığım sezondu.

‘’Takım olarak çok fazla çalışmayı seviyoruz’’

Takım olarak çok fazla çalışmayı seven ve birbirine bağlı bir takımız. Hem genç oyunculardan oluşan aynı zamanda da çok çok tecrübeli ablalarımızın olduğu bir takım. Birbirimizi dengeliyor aynı zamanda da çok iyi anlaşıyoruz saha içinde ve dışında. Performans olarak çoğu zaman çok çok da iyi maçlar oynadık. Düştüğümüz ve toparlandığımız zamanlar da oldu. Genç oyuncular olarak da süre aldığımız maçlar oldu. O açıdan da çok güzeldi.

‘’30 Ağustos’ta şampiyon olduğumuz için inanılmaz gurur duyduk’’

30 Ağustos gibi özel bir günde şampiyon olduğumuz için inanılmaz gurur duyduk ve mutlu olduk. Biz bunu hesaplamıştık. Final oynarsak 30 Ağustos’a denk gelir bile demiştik. Sanki bizim için o güne denk gelmiş diyorduk. Bunun için birbirimiz teşvik edip hırslandırıyorduk. Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik zaten. Üstüne bir de şampiyonluk olunca inanılmaz gurur yaşadık. Aldığımız ödüller ve ülkemizden aldığımız destek bizi hala çok gururlandırıyor. Yarı final maçından sonra çok büyük destek gördük her yerden. Şampiyon olduktan sonra havalimanındayız ve kameralar gelmiş, mikrofonlar uzatılıyor derken tüylerimiz diken diken oldu. İnanılmazdı bizim için. Kamp döneminde düştüğümüz ve sessizleştiğimiz zamanlar çok oluyordu. Bir tek ben değil takım arkadaşlarımda birbirini çok etkiliyor. Arkadaşlarımla neredeyse küçüklüğümden beri birlikte antrenman yapıyoruz. Birbirimizin gözünden aslında ne olup bittiğini az çok anlıyoruz. Kaptan olarak tabiki tek tek takımı gözlemlemeye çalışıyorum. Diğer takım arkadaşlarımda birbirini çok iyi tanıyor ve birbirimize çok uyumluyuz. O yüzden de düştüğümüz anlarda toparlamak çok kolay oldu.

Bu keyifli sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu