Genel HaberlerManşet

A – AB Klasman Hakemlerin Ara Semineri Sona Erdi

TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu (MHGK) tarafından Antalya’da düzenlenen 2019-2020 Voleybol Sezonu A ve AB Klasman Hakemleri Ara Semineri sona erdi.

Daha önceki yıllarda 1 gün ile sınırlı olan Ara Seminer, bu sene TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın hakemlerin brilikte daha fazla vakit geçirmeleri, dinlenmeleri ve eğlenmelerini sağlamak amacıyla iki güne çıkartılan, Ara Seminer’de Vestel  Vestel Venus Sultanlar Ligi ve AXA Sigorta Efeler Ligi’nde maç yöneten A ve AB Klasman Hakemler hem bilgilerini tazelediler, hem sezon içindeki maçlarda karşılaşılan durumlar değerlendirildi hem de bir araya gelerek hasret giderdiler.

Açılış konuşmasında hakem ve gözlemcilere yönelik müjdeler veren Başkan Üstündağ ile iki gün boyunca oldukça verimli bir seminere imza atan Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu, seminere katılan tüm hakemlere güzel bir imkan sağladılar.

Seminerin son gününde MHGK Başkanı Aziz Yener, seminere katılan hakemlere dilek, görüş, öneri ve temennilerini sordu ve gelen önerilere göre bir sonraki seminerin düzenlenmesinde dikkate alacaklarını belirtti.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu