Genel HaberlerManşet

Acılı gününde Nihat Ermihan’ı yalnız bırakmadılar

Eski Uluslararası Voleybol Hakemlerinden, MHGK eski üyesi ve CEV Hakem Komisyonlarında ülkemizi temsil etmiş ve halen Gözlemci olarak voleybolumuza hizmet etmeye devam eden Nihat Erhiman’ın önceki gün vefat eden babası Necati Ermihan, 25 Temmuz Cumartesi günü Kayseri Bünyan’da son yolcuğuna uğurlandı.
Pandemi süreci sebebiyle cenaze merasimi yapılmamasına rağmen dostları bu acılı gününde Nihat Ermihan’ı yalnız bırakmadılar.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Çetin Ok, TVF Eskişehir Voleybol İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu ve eşi Şeyda Fırıncıoğlu, Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Erhan Alparslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Koray Yılmazgil, İzmir Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Yılmaz Duman ile Kayseri Bölgesinin tek üst klasman hakemi ve aynı zamanda Uluslararası Voleybol Hakemi İsmail Yıldırım ve eşi Sibel Yıldırım, Nihat Erhiman’a destek verdiler.

Taziyenin ardından Kayseri voleybol hakemliği denince akla gelen ilk isim olan İsmail Yıldırım ve eşi, misafirlerini konuk etti.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu