Genel HaberlerManşet

Adam Voleybol, Play Off’da yine anlamlı bir formayla sahaya çıkıyor

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi Play Off yarı final etabın mücadele edecek olan Gaziantep temsilcisi Adam Voleybol, saha dışındaki sosyal sorumluluk hareketleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.
Daha önce maçlara MOR FORMA ile çıkan Adam Voleybol takımı Play Off yarı final etabına yine MOR FORMA ile ancak bu sefer yaşamları ellerinde alınan kadınların isimlerinin yer aldığı MOR FORMA ile sahaya çıkacak.

Adam Voleybol Spor Kulübü’nün yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

‘Ülkemizde artarak devam eden ve üzülerek takip ettiğimiz Kadın cinayetlerine dikkat çekmek adına 22-24 Mart tarihlerinde Bursa’da Gaziantep’i temsilen sahaya çıkacağımız Play-Off maçlarında 2022 yılında yaşamları elinden alınan, hikayeleri yarım kalan, geride derin acılar bırakan Kadınlarımızın isimlerinin yazılı olduğu Mor formamızla sahaya çıkacağız.
Adam Voleybol Spor Kulübü olarak; Kadına şiddetin (temelde her canlıya şiddetin) her türlüsünün karşısında olduğumuzun, bu konuda toplumsal duyarlılık ve bilincin geliştirilmesinde sorumluluk hissettiğimizin ve bu hususta çaba sarf edeceğimizin bilinmesini istiyor, bu tür olayların son bulmasını diliyoruz. Saygılarımızla.’

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu