1. LigErkeklerLigler

Adilcevaz’da TÜRŞAD, kardeş takım Yurt Grup Erzin Yeşilkent’i konuk edecek

TÜRŞAD: – Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor:
Salon: Adilcevaz Spor Salonu
Hakemler: Alper Üğüten, Emre Girgin/Gözlemci: İsmail Şahin
Tarih, saat: 14 Şubat 2021 Pazar, 14.00
Yayın: Girişim Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği Facebook sayfası

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi 15. haftasında  B Grubundaki önemli maçta Bitlis temsilcisi TÜRŞAD, Yurt Grup Erzin Yeşilkent’i konuk edecek. Adilcevaz Spor Salonu’nda 14 Şubat 2021 Pazar günü saat 14.00’de başlayacak olan karşılaşmayı Diyarbakır Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemlerinden Alper Üğüten ile Malatya Bölgesinden Ulusal Voleybol Hakemi Emre Girgin yönetecek. Maçın Gözlemciliğini ise Malatya Bölgesinden İsmail Şahin yapacak.

İki Kardeş Kulüp Galibiyet İçin Sahaya Çıkacak

Her iki takımında galibiyet için sahaya çıkacağı karşılaşma öncesi Yurt Grup Erzin Yeşilkent, maçın oynanacağı Adilcevaz Spor Salonu’nda son antrenmanını yaptı. Ev sahibi TÜRŞAD ligi ilk dört sırada bitirmek için, konuk ekip Yurt Grup Erzin Yeşilkent ise ligde düşme potasından daha da uzaklaşmak için rekabet ederlerken, iki takım arasında bilinen kardeşlik rüzgarı son antrenmanda da etkisini gösterdi.

TÜRŞAD Yönetimi, konukları Erzin temsilcisinin son antrenmanını ziyaret etti ve karşılaşma öncesi başarı dileklerini ilettiler. Sporculara antrenman sonrası tatlı ikram eden TÜRŞAD yöneticilerinin bu jestine Yurt Grup Erzin Yeşilkent yetkilileri de takımlarının atkılarını hediye etti.

Karşılaşması öncesinde TÜRŞAD, 14 maçta 11 galibiyet ve 29 puan ile ikinci sırada yer alıyor. Yurt Grup Erzin Yeşilkent ise 14 maçta 5 galibiyet ile topladığı 15 puanla 9. sırada bulunuyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu