Genel Haberler

Aleksandr Perepelkin’den karantina günlerinde ilaç gibi uygulama

Birçok kuruluş ve birey, bireysel olarak veya grup halinde çalışarak, sanal oturumlar sunarak, eşi görülmemiş bu karantina zamanlarında insanları aktif ve sağlıklı kalmaya teşvik ettiler.
Birçoğunun Dinamo KAZAN’ın teknik direktör yardımcısı olarak bildiği ve şu anda Tula’da teknik direktör olarak çalışan Aleksandr Perepelkin, Zoom platformu aracılığıyla Rusya, Ukrayna ve Kazakistan’dan gelen oyuncuları içeren bir dizi faaliyet başlattı.

Kendini gerçek bir fitness ve spor meraklısı olan Perepelkin, aktif ve formda kalırken iyi iletişimler ve harika bir ortam sunmayı umarak oyuncuları sanal oturumlarına katılmaya davet etti.

“Büyük fiziksel ve psikolojik olarak formda kalmak isteyen herkes bu programa katılabilir, başkalarıyla çalışmak her zaman daha üretken ve daha eğlencelidir” diyor. Perepelkin, örneğin CEV Cup’ın 2017 sezonunu  kazanırken olduğu gibi, uluslararası başarıya ulaştıklarında birkaç yıl boyunca Dinamo KAZAN koçluk kadrosunun bir üyesiydi.

Seanslar, herhangi bir spordan profesyonel sporculara ve aile üyelerine açıktır. Program hız, güç, çeviklik, dayanıklılık ve esneklik geliştirmek için egzersizler içerir ve her seans 50 ila 75 dakika sürer. Hiçbir abonelik ücreti yok ve katılımcılar şimdiye kadar çok mutlu oldular.

“İnsanların 2 metrekareye ihtiyacı var. Egzersiz için boş alan, bir sandalye veya tabure, 0,5, 1,5 ve muhtemelen beş litrelik su şişeleri ve egzersizler sırasında içecek su. Ancak en önemlisi, çalışma isteği ve her şeyden önce iyi bir ruh hali! ” .

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu