Genel HaberlerManşet

Ali Peçen ve YAP Akademi Karantina Geri Sayımı başlattı

Türk Voleybolunun yaşayan efsanelerinden Ali Peçen’in faaliyetlerini sürdürdüğü AP Sportif, Spor Psikolojisi Danışmanı Ali Yıldız’la birlikte Coronavirüs sebebiyle evlerde kaldığımız günlerin ardından yeni başlangıçta bomba gibi olmamızı sağlayacak bir hizmet:
AP Sportif ve Uzman Psikolog Ali Yıldız’ın yer aldığı YAP Akademi, ‘Her Zamankinden Daha İyi Olmak için: Karantina Geri Sayımı’ başlattı. 8- 21 Mayıs 2020 günleri arasında her gün gerçekleştirilecek Canlı Yayınlarda hem genel hem de sporculara özel katılımcılar için iki ayrı program uygulanacak. ZOOM programı aracılığı ile takipçilerine ulaşacak olan bu hizmetin detaylarını Uzman Psikolog Ali Yıldız bakın nasıl açıklıyor?

‘AP Sportif ile Spor Psikolojisi danışmanı Ali Yıldız’ın hazırladığı 14 günlük programa mutlaka katılın.
“Peki, bu süreç nasıl ilerleyecek ?”
Muhtemelen ve umarım bağışıklık isteminizi güçlü tutmak için vitaminler alıyorsunuz. Sizlere “günlük bir doz online motivasyon vitamininizi vereceğim (eV)” 😊.

Muhtemelen ve umarım bağışıklık isteminizi güçlü tutmak için vitaminler alıyorsunuz. Sizlere “günlük bir doz online motivasyon vitamininizi vereceğim (eV)” 😊.

8 Mayıs Cuma’dan itibaren her gün 13:00’de benim ev sahipliğimde günlük 60 dakikalık buluşmalar gerçekleştireceğiz. Eğer siz de karantinada olan diğer tanıdığım birçok insan gibiyseniz, şimdiden “Bugün günlerden ne? diye sormaya başlamışsınızdır. Günlük rutininizi, antrenmanlarınızı ve yüz yüze görüştüğünüz sosyal çevrenizi kaybettiniz. Aklınızı kaybedeceğinizi düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Bizim günlük buluşmalarımız size hayatınızın merkezini yeniden bulma, odaklanma, umut, pozitif olma ve dayanıklılık becerileri kazandıracak. 14 günlük eğitimin sonunda yeni döneme bomba gibi girmek için katılmanızı isteriz. Katılım ve  daha fazla ayrıntı için sizleri www.yapakademi.com adresimize bekliyoruz’

.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu