Efeler LigiLiglerManşet

Altekma’da teknik ekip belirlendi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde yeni sezon hazırlıklarını transfer çalışmalarıyla sürdüren Altekma’da teknik heyet tam anlamıyla belirlendi.
Baş antrenörlük görevine daha önce prensipte anlaşılan ve geçtiğimiz günlerde sözleşme imzalanan Levent Matmeriçli gelirken yardımcıları da belli oldu.
Altekma’nın başında 6. sezonuna girecek olan Matmeriçli’nin yardımcılıklarını Ömer Tok ve Ahmet Yalçın yapacak. Emin Güven’in alan antrenörü olarak görev yapacağı Altekma’da Evrim Yalçın kondisyoner, Mehmet Gürüler istatistik, Aytaç Arsu ise fizyoterapist görevlerini üstlenecek.

Yeni sezon hazırlıklarına oyunculara verdikleri kişisel programlarla başladıklarını tüm takımın 13 Temmuz’da toplanacağını belirten Baş Antrenör Levent Matmeriçli, “Sezon öncesi özel turnuvalara katılmak ve yaklaşık 5-6 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Yeni ve genç bir ekibiz, özel maçlarla hem kaynaşıp hem de eksiklerimizi görmek istiyoruz. Teknik heyetimizle yeni yılın planlamasını yapıyoruz, umarım hedeflerimiz doğrultusunda güzel bir sezon geçirir, İzmir’e ve Türk voleyboluna yeni bir heyecan ve renk katarız” diye konuştu.

İZMİR’DEN DESTEK BEKLİYORUZ

Efeler Ligi’nde ilk kez yer alacakları için büyük heyecan yaşadıklarını belirten Şube Sorumlusu Levent Doğanoğlu ise, “6 sezondur birlikte çalıştığımız uyumlu bir teknik ekibimiz var, bu sezon bir kaç takviye ile teknik ekibimizi de genişlettik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte uyumlu çalışma ortamının devam edeceğine inancım tam. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transfer döneminde önemli oyuncuları kadromuza kattık. İyi bir hazırlık dönemi geçirip sezona hızlı bir giriş yapma hedefindeyiz. Tüm İzmirli voleybol tutkunlarını sezon boyunca kulübümüzün yanımızda görmek istiyoruz. Umarım pandemi dönemini çabuk atlatıp dolu tribünler önünde rakiplerimizi ağırlar ve güzel galibiyetlere imza atarız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu