Genel Haberler

Ankara’da 3. Kademe Kıdemli Antrenör Eğitim Kursu Açılıyor

Ankara İlinde Açılacak 3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

02-06 Kasım 2022 tarihlerinde Ankara ilinde düzenlenecek olan 3. Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açılacaktır.

Kurs YeriAnkara

Kurs Eğitim Tarih Aralığı02-06 Kasım 2022

02-06 Kasım 2022 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

Başvuru tarihi ve saati: 24 Ekim 2022- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi: 28 Ekim 2022- Saat: 09:00

Kursa 150 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak ilk 100 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mailden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerler 28 Ekim 2022 tarihinde saat 09:00’a kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

Katılımcı listesi, Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 28 Ekim 2022 tarihinde saat 11:00’da yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 3.kademe kıdemli antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1400TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3.kademe kıdemli antrenör uygulama eğitimi kurs ücreti 350 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 28 Ekim 2022 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

3.Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu”na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Başvuru Yönlendirme Kılavuzu için tıklayınız.

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

*02-06 Kasım 2022 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu