Ankara’da BÜLBÜLLERİN Düellosu

0
92

Ziraat Bankkart orta oyuncusu Tokatlı Bedirhan Bülbül ve Tokat Belediye Plevnespor orta oyuncusu Kaan Bülbül voleybol karşılaşmasında karşı karşıya gelecek.

AXA Sigorta Efeler Ligi 13’üncü hafta erteleme maçından Tokat Belediye Plevnespor, ligin güçlü ekibi Ziraat Bankkart ile karşı karşıya gelecek.
Karşılaşma 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 14.00’da TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak. Maç her iki takım içinde önem arz ediyor ve takımlar sahada varını yoğunu ortaya koyacak.
Bu maçın ayrı bir önemi daha var. Tokatlı iki kuzen hocalarından şans bulması durumunda parkede takımları için ter dökecek. Amca çocukları olan 1999 doğumlu Bedirhan ve 2001 doğumlu Kaan Bülbül, ligin 13’üncü hafta erteleme maçında takımlarına sayı kazandırmak için mücadele edecekler.

Yetenekli voleybolcular Bülbül kuzenler Ziraat Bankkart, Tokat Belediye maçı hakkında Spor Muhabiri Mustafa Işık’a açıklamalarda bulundu

BEDİRHAN BÜLBÜL: “TOKAT BELEDİYE PLEVNE’YE KARŞI OYNAYACAK OLMAKTAN HEYECAN DUYUYORUM”

Ziraat Bankkart orta oyuncusu Tokatlı Bedirhan Bülbül, “lig arası ardından ilk maçımızı eski takımım olan Tokat Belediye Plevne’ye karşı oynayacak olmaktan heyecan duyuyorum. Bizim için çok önemli maç. 3 puan ile ayrılmak istiyoruz, fakat bunun kolay olacağını düşünmüyorum. İlker hoca eşliğinde ciddi işler yapıyorlar sahada.” dedi ve sözlerinin devamında;

“TOKAT’A KARŞI OYMAMA HEYECANINI DÜŞLERDİM

Bülbül, “ayrı bir heyecan var benim için, her zaman bu anı düşünürdüm. Kulübümden ayrıldıktan sonra rakip takımın oyuncusu olarak Tokat’a karşı oymama heyecanını kurardım, kafamda. Hem de seyirciler eşliğinde, fakat bu sene Pandeminden dolayı seyircisiz oynuyoruz. Tam anlamıyla o duyguyu tadamayacak olsam da bu bana ciddi heyecan uyandırıyor ve gurur verici benim için.” sözlerinin sonunda kuzeni Kaan Bülbül hakkında da düşüncelerini dile getirdi;

“KUZENİMLE AYNI TAKIMDA OYNAMAYI ÇOK İSTİYORUM”

22 yaşındaki orta oyuncu Bedirhan Bülbül, “kuzenim Kaan Bülbül benden kalan boşluğu orda tamamlamak için çabalıyor, çalışıyor. Onun geliştiğini görmek beni mutlu ediyor açıkçası. Biz beraber büyüdüğümüz için kuzen yerine kardeş ifadesini kullanırım. Bu yolda o bana ben ona çok destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İleri de beraber aynı takımda oymayı çok istiyorum. Bunun olacağına da çok inanıyorum, sadece biraz daha zamana ihtiyacı var. Maçımızı gününü iple çekiyorum.” dedi.

KAAN BÜLBÜL: “ZİRAAT BANKASININ BU GİDİŞATINA DUR DİYECEĞİZ”

Tokat Belediye Plevnespor orta oyuncusu Kaan Bülbül ise, “güçlü bir rakip ile karşı karşıya geleceğiz. Ligde 12 maçta 12 yapmış durumdalar maçın zorlu ve çekişmeli geçeceğine inanıyoruz. Fakat bizde çok iyi bir şekilde hazırlındık ve Ziraat Bankasının bu gidişatına dur diyeceğimizi düşünüyorum.” sözlerinin sonunda kuzeni Bedirhan Bülbül hakkında da düşüncelerini dile getirdi;

“BEDİRHAN’LA KARŞI KARŞIYA GELECEĞİM İÇİN MUTLUYUM”

20 yaşındaki orta oyuncu Kaan Bülbül, “Bedirhan’la karşı karşıya geleceğim için mutluyum ve ilk defa karşı karşıya geliyoruz. Bu beni heyecanlandırmıyor değil, çünkü hep abi kardeş gibi büyüdük yıllardır.” şeklinde konuştu.

Haber ve kolaj: Mustafa Işık – Tokat Maraton

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here