1. LigKadınlarSultanlar Ligi

Antalya Muratpaşa Belediyespor’dan Anlamlı Yemek Organizasyonu

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Antalya kampına Muratpaşa Belediyespor ile yaptığı hazırlık maçıyla devam etti. Kadınlar 1. Lig A Grubu’nda playoff mücadelesi veren Muratpaşa Belediyespor ile Misli com Sultanlar Ligi takımlarından Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesi ülkemizde yaşanan depremden dolayı hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.  5 set üzerinden oynanan hazırlık maçını Çukurova Belediyesi Adana Demirspor kazandı.Karşılaşmayı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’da izledi.

1 Mart’ta oynanan hazırlık maçının ardından Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, iki takım oyuncularını akşam yemeğinde ağırladı. Başkan Uysal, ”Resmi olarak bir şey imzalamadık ama bundan böyle Muratpaşa Belediyespor olarak Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nü kardeş takım olarak göreceğiz.” dedi.

Antalya Muratpaşa Belediyespor'dan Anlamlı Yemek Organizasyonu

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor ile Muratpaşa Belediyespor önümüzdeki hafta tekrar hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu