Genel Haberler

Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Türkiye Voleybol Federasyonu, antrenör gelişim semineri ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun, 2021-2022 sezonu öncesi birlikte düzenleyeceği Üst Düzey Gelişim Semineri / Vize Semineri 26 Eylül 2021 Pazar günü online olarak düzenlenecektir.

Misli.com Sultanlar, AXA Sigorta Efeler, Sigortashop Kadınlar 1.Ligi, Erkekler 1. Ligi ve 2. Lig kadın, erkek takımlarında görev alan başantrenörler ile yardımcı antrenörlerin seminere katılması zorunludur.

Seminere katılmayan antrenörlerin vize işlemleri yapılmayacaktır. Bu seminere katılan antrenörler ayrıca altyapılarda da görev alabileceklerdir.

Kulüpler tarafından sahaya çıkış işlemleri gerçekleştirilen antrenörlerimiz İstanbul bürosu tarafından kendilerine verilen “Sahaya Çıkış Yetki Belgeleri”nin” fotokopilerini sahsine.ates@tvf.org.tr gönderdikleri takdirde; vize ücreti yatırmayacaklardır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (500.- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve  EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular 22 Eylül 2021 tarihinde saat: 21:00 de başlatılacak ve 24 Eylül 2021 Cuma günün saat 23:59 itibariyle sonlandırılacaktır.

*e-Devletten başvuru yapamayan yabancı uyruklu antrenörler,  aşağıda belirtilen hesap numarasına seminer ücretini yatırarak dekontlarını başvuru bitiminden önce TVF Eğitim Kurulu sahsine.ates@tvf.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

 *Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminden önce TVF Eğitim Kurulu sahsine.ates@tvf.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ-ANKARA

İBAN NO: TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92

(İban numarası hesabı yabancı uyruklu antrenörler için geçerlidir. Diğer antrenörlerimiz seminer ücretlerini yukarıda belirtildiği gibi yatıracaklardır.)

Seminer  Programı:

26 Eylül 2021 Pazar- Saat 20:30

Program Moderatörü-TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü, Prof. Dr. Selda BEREKET YÜCEL

Prof. Dr. Cengiz KARAGÖZOĞLU “Voleybolda Yüksek Performans Psikolojisi”

* Eğitim Zoom Meetings programı ile yapılacak olup; seminer günü saat 18:00’den önce kayıtlı e-posta adresinize, seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması; toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliği açısından önemlidir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımın kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
  • İlgili linke seminer başlama saatinden 45 dakika önce tıkladığınızda karşınıza çıkacak “Please enter your name” (lütfen adınızı giriniz) yazılı pencereden ilinizi ve adınızı soyadınızı yazarak (ok) tuşuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra toplantıya kabul edilmenizi bekleyiniz.
  • Altyapılar ile ilgili seminer duyurusu ileri bir tarihte yayımlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu